Зйомки проєкту стартували 1 березня 2021 року. Наразі знімальний майданчик розгорнули в Римі, де папараці і сфотографували Моніку Беллуччі.

Дивіться також Джуд Лоу приміряв образ знаменитого капітана Гака: перші фото зі зйомок фільму

Цікаво, що для цієї ролі актриса кардинально змінила імідж. Гримери підібрали для розкішної Моніки Беллуччі перуку з сивим довгим волоссям у стилі відьом. Позувала актриса перед камерою у довгій спідниці, жакеті з ременем і плащі. Все вбрання було у стилі ретро, а образ відьми доповнили капелюхом і великою мітлою. Відтак Моніка Беллуччі виглядала досить атмосферно на знімках.

Що відомо про фільм La Befana vien di notte 2

Стрічка La Befana vien di notte 2 ще не отримала української назви. Відомо, що фільм стане приквелом до "Бефана приходить вночі", що вийшов у 2018 році.

За сюжетом, всі події відбуватимуться у XVIII столітті, що пояснює ретро-вбрання Моніки Беллуччі. Паола – вулична хуліганка, яка завжди знаходить собі неприємності. Випадково вона стає на заваді лиходію барону де Мікелісу, який має безмежну жагу до влади і велику ненависть до відьом. Тому він зі своєю помічницею Мармоттою вирішують знищити дівчинку, яка володіє магією.

На захист Паоли стає добра відьма Долорес, яку й зіграла Моніка Беллуччі. Між магічними навчаннями, швидким курсом відьомства, неймовірними трансформаціями та безліччю неприємностей Паола виявляє, що доля приготувала для неї особливу місію.

Головні ролі у фільмі зіграють:

  • Моніка Беллуччі
  • Зої Массенті
  • Фабіо Де Луїджі
  • Лучано Луїджі
  • Алессандро Абер та ін.

Очікується, що фільм La Befana vien di notte 2 презентують до кінця 2021 року. За неофіційними даними, реліз відбудеться напередодні різдвяних свят.