Дізнайтесь у матеріалі, чого Наталка Денисенко поїхала в Одесу напередодні свята, як зустріла Новий рік та у якій компанії.

Рекомендуємо 5 культових фільмів, які змотивують почати новий рік з чистого аркуша

Наталка Денисенко пояснила, чому поїхала в Одесу

Наталка зауважила, що вона вирушила до Одеси, щоб мати можливість провести останній день цього року разом із чоловіком. Її чоловік, актор Андрій Федінчик, перебуває на службі у Збройних силах України, тому вони не можуть зустрічатися часто – через його службові обов'язки. Однак пощастило, що йому дозволили відпочити один день, чим пара і скористалася.

І ось найголовніша причина, чому ми сюди приїхали. Нам пощастило, що 31 грудня – це неділя, і в чоловіка вийшло приїхати до нас на один день у вихідний,
– розповіла Денисенко.

Скриншот
Наталка Денисенко у новорічну ніч / Скриншот

Наталка Денисенко зізнається, що тепер їй зовсім не хочеться гучних компаній і вечірок. Нині акторка шукає нагоди провести час виключно з родиною, адже з чоловіком вдається побачитися дуже рідко.

Андрій Федінчик служить у ЗСУ

Наталка Денисенко та Андрій Федінчик познайомилися під час зйомок українського серіалу "Клан Ювелірів", де вони зіграли закохану пару. У квітні 2017 року закохані вирішили поєднати свої долі, того ж року на світ з'явився син, якого назвали Андрієм.

У лютому Федінчику виповнилося 38 років, що він відзначив на фронті. У перші дні війни чоловік долучився до ЗСУ, і навіть вирішив скласти заповіт, передавши всі свої майнові права дружині. Але Наталка Денисенко відмовляється вірити в негативний сценарій і робить усе можливе, щоб провести час із коханим, використовуючи будь-яку нагоду.