Відомо, що реліз фільму "Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля", який мав відбутися 24 березня, перенесли на 6 травня 2022 року. Події відбуватимуться після "Месників: Завершення" і доктор Стрендж продовжуватиме досліджувати камінь часу. Однак, старий товариш, який тепер став ворогом, намагається знищити Стренджа.

До слова Прем'єра "Матриця: Воскресіння": все, що варто знати перед походом у кіно

Про виробництво фільму офіційно оголосили у 2019 році. Режисером проєкту став Сем Реймі, а сценарій належить Жаду Бартлетту. У відео можна побачити, як Доктор Стрендж оговтується після подій у "Месниках" і спостерігає, як змінюється світ. Там ми бачимо Ванду Максимову, яка погоджується помогти Стренджу протистояти мультивсесвіту. Що цікаво, в останніх кадрах постав альтернативний Доктор Стрендж, який є повною протилежністю головному герою. "Найбільша загроза нашому всесвіту – це ти", – звучить у трейлері з натяком на те, що глядачі побачать дуже цікаву історію навколо героя.

"Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля" 2022: дивитись відео онлайн

Варто зазначити, що новий тизер-трейлер з'явився через тиждень після прем'єри "Людини-павука: Немає шляху додому", який отримав шалений успіх в прокаті.

Актори фільму "Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля":

  • Бенедикт Камбербетч – Доктор Стрендж;
  • Елізабет Олсен – Ванда;
  • Рейчел Мак-Адамс — Крістін Палмер
  • Бенедикт Вонґ — Вонґ.

У студії Disney також опублікували перший постер фільму зі Стренджем та Вандою у головних ролях.


Постер фільму "Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля" / Фото Disney