Акторка повідомила у мережі, що російські війська, які займали частину Київської області (Буча, Ірпінь, Ворзель, Гостомель тощо) залишили окуповану територію. Тепер увесь світ побачив, що насправді вони робили там із мирними жителями, передає 24 канал.

Читайте також У метро Києва завітав Кері Фукунага, режисер останнього фільму про Бонда: фото візиту

Міла Сивацька показала підписникам фото з Бучі

Як написала акторка, вранці ми всі побачили, що сподівалися не побачити. "Не перший і, мабуть, не останній доказ цієї безглуздої нелюдської звірячої війни. Це фото найм'якіше з усіх, яке мені вдалося знайти", – доповнила вона.


Буча після виходу російських військ / Фото з інстаграму акторки Міли Сивацької

"На вулицях, у підвалах, у братських могилах, лежать сотні беззбройних убитих мирних жителів. У деяких зв'язані руки. Жінки, діти, чоловіки, люди похилого віку. Безліч згорілих цивільних автомобілів зі спаленими тілами всередині. Просто безневинні люди, які за 40 хвилин від центру Києва у передмісті, що розцвітає, жили своїм життям і намагалися втекти від війни. Але не встигли", – сказала Міла.

Це воєнний злочин. Це геноцид українського народу. Безглуздий, бридкий і огидний. Як той, про який ми читали в школі під час Другої Світової війни,
– написала акторка.

За словами зірки, всі, хто мовчить, і підтримує цю так звану "рятувальну операцію", – ви з тим, що відбувається, згодні. "Нема слів висловити біль. Немає слів для таких людей", – написала вона.

Однак, акторка впевнена, що ми "вистоїмо, відбудуємо й обійматимемо один одного".

Що відомо про Мілу Сивацьку

Українська кіноакторка та ведуча. Відома за ролями в серіалах "Мереживо долі", "Хороший хлопець", а також своєю роллю Василини у фільмі "Останній богатир". Творчий доробок налічує понад 30 фільмів та участь у двох телевізійних шоу "Голос країни. Діти" та "Шоу №1"
Дані з Вікіпедії