Створення цієї стрічки – надзвичайно важливий вклад у розвиток нашого суспільства, оскільки все частіше на вулицях можна побачити людей із протезами, у кріслі колісному, із милицями, а також із видимими наслідками травм та поранень.
Радимо Що дивитися, якщо немає мотивації: 5 фільмів про змагання з високим рейтингом
Про що нова документальна стрічка "Нескорені. Поранені"
Документальний цикл "Нескорені" – це фільми, які розповідають про надзвичайних людей, які ризикують своїм життям та здоров'ям, щоб стати на шляху у ворога.
Частина "Нескорені. Поранені" приділяє увагу військовим, які отримали серйозні поранення. Стрічка була створена, щоби привернути увагу суспільства до проблем, з якими стикаються постраждалі внаслідок війни, і створити комфортне для них середовище.
Наші міста та суспільство виявилися неготовими до цього: відсутність пандусів, погляди та реакції людей на вулицях, ніяковість та недоречні питання. Тому ми вирішили поспілкуватися з військовими, ветеранами, а також із психологом та представниками реабілітаційного центру, щоб знайти порозуміння та контакт у суспільстві,
– розповів продюсер фільму Кирило Нечмоня.
"Нескорені. Поранені": дивіться онлайн фільм
Переглянувши стрічку, ви дізнаєтеся, як взаємодіяти з ветеранами, як уникати помилок та як надавати підтримку, виражаючи свою вдячність службу нашим захисникам. Ви почуєте історії Тайри, Юрія Гудименка, Ігоря Гордійчука, Олексія Притули та інших.
"Мене постійно питають: як ти почуваєшся? Я кажу, що мені все одно. Так, я воював, але зараз я відновлююсь. Я хочу жити, як і всі: прийти на пляж, відпочити, покупатися, посмажити шашлик… Я не зациклююся на своїх пораненнях. Навіть зараз більше в місто почав виїжджати, щоб показати, скільки нас буде таких інклюзивних людей", – розповів фахівець першого контакту Superhumans Center, який втратив на війні обидві ноги та ліву руку, Денис Кривенко.
Інші документальні фільми про війну в Україні
- "20 днів у Маріуполі" – документальний фільм українського військового кореспондента та письменника, відеографа АP Мстислава Чернова про Маріуполь у лютому-березні 2022 року на початку повномасштабного російського вторгнення.
- "Форпост Ірпінь" – документальний фільм було створено на основі книги "Битва за Ірпінь" автора Петра Щербини, який також виступив у ролі продюсера та керівника авторської групи фільму. Ця робота була створена з нагоди річниці визволення міста.
- "Воїни" – документальний фільм про військових, які до 24 лютого 2022 року були цивільними.