Серіал "Один корабель, один світ" презентували 23 березня 2021 року. Всього за тиждень китайську стрічку переглянули майже 200 мільйонів разів, що і вивело її у рейтинг найпопулярніших серіалів у Китаї. Не менший успіх отримав хештег про запуск проєкту.

Дивіться також Цікаві мінісеріали на вихідні, від яких неможливо буде відірватись

Комедійно-драматичний серіал розповідає про круїзний корабель "Квантум моря". Судно об'єднує долі 6 тисяч туристів і членів екіпажу, які переживають свої власні драми на борту, радощі і горя, а також боротьбу за власні вигоди.

"Один корабель, один світ": дивіться трейлер

"Один корабель, один світ": актори

В "Один корабель, один світ" Ірина Каптєлова зіграла капітанку корабля Гетевей. Водночас Анастасія Седікова перевтілилась Наталю Рослякову.

Обидві українські актриси не вперше грають у закордонних проєктах. Так, Ірина Коптєлова стала першою іноземкою, яка отримала головну роль у фільмі "Моя Наташа" китайського виробництва. Саме ця стрічка принесла красуні шалену популярність у Китаї.


Ірина Коптєльова у фільмі "Моя Наташа" / Фото КіноТеатр

Цікаво, що серіал "Один корабель, один світ" має досить інтернаціональний акторський склад. Окрім китайських та українських акторів, у стрічці зіграли росіяни Дмитро Марущенко та Дмитро Щербинський, а також естонка Аніта Смирнова.