Адам Вінгард заявив, що якщо після переговорів він все-таки погодиться на продовження, то події фільму розгортатимуться у наповненому монстрами чудо-світі, який представили в останньому фільмі. Нагадаємо, що стрічка "Ґодзілла проти Конґа" стала кульмінацією історії.

До теми "Мортал Комбат" перевершив "Ґодзіллу проти Конґа": кількість переглядів вражає

Історія всесвіту починалася у фільмі "Ґодзілла (2014), логічне продовження – "Конґ: Острів черепа" та "Ґодзілла 2: Король монстрів".

Чи варто чекати римейку

"Син Конґа" – це продовження історії оригінального фільму "Кінг-Конґ" 1933 року, який презентували у кінотеатрах лише через дев'ять місяців після свого попередника. Фільм не отримав приємних відгуків від авдиторії.

Глядачам не сподобалося, що головний герой стрічки майже одразу тоне, рятуючи вбивцю свого батька від тропічного шторму. Варто зазначити, що майбутній сиквел не планують робити римейком старої стрічки.

Що відомо про "Всесвіт монстрів"?

MonsterVerse або "Всесвіт монстрів" – медіафраншиза і кіновсесвіт засновані на серії "фільмів про монстрів" – Ґодзіллу і Кінг-Конґа, що належить кінокомпанії Warner Bros. і продюсується Legendary Entertainment спільно з Toho. MonsterVerse. Всесвіт стартував у 2014 році з фільму "Ґодзілла", який став перезапуском японської медіафраншизи.