Після скандалу з продюсером Ліза Якушева так і не змогла побудувати сольну кар'єру. Дівчині пропонували тільки низькорейтингові шоу та інтерв'ю, які не додавали їй популярності. Водночас продюсер замінив її на іншу вокалістку, представивши публіці нову артистку Шеву Лі.

Дивіться також "Папік" 2 сезон: протистояння головних героїв "акулам" шоу-бізнесу показали в 11 і 12 серіях

Коштів у головних героїв "Папіка 2" залишалось все менше. Покинувши елітну квартиру в центрі Києва, Ліза і Олександр Меркулов мандрували містом у пошуках дешевого житла. У 13 і 14 серіях Ліза зрозуміє, що Папік – не найкращий продюсер. Тому вона поміняється з ним роботою: тепер Дід буде проходити кастинги, а вона дбатиме про його графік.

"Папік" 2 сезон 13 серія: сюжет

У 13 серії "Папіка 2" Ліза Якушева і Олександр Меркулов залишились без даху над головою. Тому шалена парочка вирушила до будинку для людей похилого віку, які колись були артистами. І тут їм таки знайшли місце для ночівлі, але умови були зовсім не такі, як очікувала Ліза. Тому весь наступний день дівчина те і робила, що скаржилась на життя і звинувачувала Діда у всіх цих пригодах. Від цього Олександр Меркулов ледь не впав у депресію, перестав говорити з іншими і їсти.

Щоб врятувати чоловіка, Ліза влаштувала для нього сюрприз. Випадково під час сварки Меркулов зайшов у зал, де проходили кастинги до нового закордонного серіалу. Режисеру сподобався харизматичний актор у віці, тому його затвердили на одну з головних ролей.

А тим часом у будинку для пенсіонерів поширились чутки: хто ж така Ліза для Меркулова. Спростували всі припущення самі головні герої, які зізнались, що один для одного ніким, але водночас і всім.

Не пропустіть "Папік" 2 сезон: як Ліза отримала шанс на сольну кар'єру в 9 і 10 серіях

"Папік" 2 сезон 14 серія: сюжет

Ельдар терміново прилетів до України, щоб повернути Лізу. І зустріч з коханим – це те, про що мріяла дівчина. Вона вибачилась за егоїстичну поведінку і почала пакувати речі для поїздки в Італію.

Тим часом Олександр Меркулов активно знімався у проєкти, який продюсує Жан-Клод Ван Дамм. Перед від'їздом Ліза вирішила допомогти Діду, домовившись про кращу кімнату для нього, вирішивши всі питання з водійськими правами і машиною. Та за останні послуги Ліза повинна була заспівати в ресторані, куди Меркулов запросив Катерину Сергіївну. Та і тут дівчина втрутилась і допомогла Діду.

На знак вдячності Олександр Меркулов приготував для Лізи сюрприз, який може обернутись для обидвох черговими пригодами.

Головні актори серіалу "Папік 2":

  • Станіслав Боклан – Олександр Меркулов
  • Дар'я Петрожицька – співачка Ліза
  • Ельдар Кабіров – хлопець Лізи Ельдар
  • Дмитро Суржиков – продюсер Карабас
  • Анастасія Чепелюк – Евеліна
  • Леся Самаєва – донька Олександра Меркулова Дар'я