У відеоанонсі телеканалу СТС йдеться, що прем'єра серіалу – "скоро". Невдовзі у пресслужбі каналу повідомили, що "Папік" йтиме у них на каналі від 5 квітня.

До теми Станіслав Боклан здивував зухвалим іміджем у першому тизері "Папік 2": відео

До слова, перший сезон "Папіка" теж транслювали в Росії. Минулого року перші серії серіалу зібрали біля екранів телевізорів близько 68 мільйонів глядачів.

Права на серіал належать українській студії "Квартал 95". Керівником проєкту є луганчанин Андрій Яковлєв, який знімав серіал "Свати".

Нагадаємо, що у січні відгримів скандал через запуск гумористичного проєкту "Ліга Сміху" на російському телеканалі СТС. Права на цей продукт теж належать українській студії "Квартал 95".

Тоді студія "Квартал 95" заявила, що не має стосунку до продажу, тому що її компанію представляє та реалізовує шведський дистриб'ютор Eccho Rights. Мовляв, дистриб'ютор нібито повідомляє правовласника про продаж його продукту "лише за фактом укладання угоди".

"Папік 2": що відомо про серіал

  • У 2 сезоні "Папіка" герої серіалу Ліза та Олександр Меркулов знову повернуться до глядачів. Відомо, що за сюжетом дівчина таки стане співачкою, але в особистому житті її переслідуватимуть чималі проблеми.
  • А ось Папік вийшов з в'язниці. Він повернеться до театру та буде намагатися налагодити свої будні. І як же він може кинути напризволяще кумедну та авантюрну дівчину Лізу? Тож на героїв знову очікують дивні пригоди та кумедні ситуації.
  • Зйомки другого сезону тривали з літа 2020 року та закінчилися у лютому 2021 року. Тоді Дар'я Петрожицька розповіла, що на глядачів чекає зворушлива та дещо несподівана історія. Виявилось, що у 2 сезоні більше розкриють більше таємниць минулого Лізи та навіть покажуть її батьківську хату.