Джерело: BoredPanda

Політичні чи фінансові події, що стались у світі знайшли місце у серіях популярних "Сімпсонів". Зокрема, в епізодах можна побачити президентство Дональда Трампа, у що складно будо повірити до 2017 року. Які ще передбачення шокували глядачів – дізнавайтесь у добірці.

Це варто побачити У "Сімпсонах" показали 20 січня 2021 року: яким творці мультфільму бачили день інавгурації

 1. Вбрання Камали Гарріс

Інавгурація Джо Байдена, що пройшла у Вашингтоні 20 січня, стала однією з найгучніших політичних подій, до якої була прикута увага всіх світових ЗМІ. Тому й поява на урочистостях віцепрезидентки США Камали Гарріс не залишилась без обговорень. І поки всі фешн-оглядачі були в захваті від стриманого вбрання американки, у мережі побачили її схожість з Лізою Сімпсон.

За сюжетом, героїня очолила країну після Дональда Трампа. На інавгурацію вона, як і Камала Гарріс, прийшла у фіолетовому вбранні.


Камала Гарріс повторила образ з "Сімпсонів" / Фото CNN

 1. Триока риба

Передбачили у "Сімпсонах" і аномальну триоку рибу, яку виловили в Аргентині. Автори мультфільму хотіли звернути увагу людей на забруднення навколишнього середовища, тому присвятили цій темі окрему серію.


Передбачення у мультфільмі "Сімпсони" / Фото BoredPanda

 1. Рівняння Бозона Хіггса

Неймовірно, але ще у 1998 році у "Сімпсонах" показали, як головний герой Гомер стоїть біля дошки та пише математичне рівняння. Саме воно у 2012 році наробило чималого галасу, адже науковці зуміли пояснити, що все у Всесвіті має свою масу.


Гомер відкрив рівняння Бозона Хіггса / Фото BoredPanda

Дивіться також Автори "Сімпсонів" створили мультфільм "Пончари: Глобальне заокруглення": курйозне відео

 1. Несправна машина для голосування

У 2008 році Гомер намагався віддати свій голос за Барака Обаму, однак несправна техніка зарахувала його на користь Мітта Ромні. Через 4 роки після виходу мультфільму несправну машину для голосування виявили на виборчій дільниці у Пенсильванії. Кандидати у президенти також були частиною дивовижного передбачення "Сімпсонів".


Передбачення у "Сімпсонах" / Фото BoredPanda

 1. Напад тигра на дресувальників Зігфріда та Роя

В одному з епізодів автори "Сімпсонів" показали напад білого тигра на дресувальників. Подія сталась у реальному житті у 2003 році. Під час шоу на Зігфріда і Роя напав тигр.


Напад тигра показали у "Сімпсонах" / Фото BoredPanda

 1. "Розумні годинники"

Ще у 1995 році у мультфільмі показали, як годинник використовували замість телефона. Тоді це здавалось нереальним, однак за 20 років наука допомогла втілити цю ідею в "розумних годинниках".


Кадр із "Сімпсонів" / Фото BoredPanda

 1. Disney купила 20th Century Fox

У серіях 1998 року Гомер Сімпсон зі своїм сценарієм приїхав на 20th Century Fox. Мало хто з глядачів помітив, що під табличкою була вказівка, що це підрозділ Disney. Та насправді компанія придбала 20th Century Fox тільки за 19 років після виходу серії "Сімпсонів".


"Сімпсони": передбачення щодо 20th Century Fox / Фото BoredPanda

 1. Результати Нобелівської премії

Передбачили у "Сімпсонах" і те, що нагороду в галузі економіки дісталася Джагдішу Бхагваті.


Лауреат Нобелівської премії у "Сімпсонах" / Фото BoredPanda

 1. Виступ Леді Гаги

Показали у "Сімпсонах" і епатажний виступ співачки, яка піднялась над сценою під час виступу. Такий номер презентувала Леді Гага на Суперкубку.


Леді Гагу показали у "Сімпсонах" / Фото BoredPanda

​ЦІкаво 7 голлівудських актрис, які повторили образ Попелюшки: розкішні фото

 1. Теракт 11 вересня 2001 року

На одному з кадрів "Сімпсонів" можна побачити і падіння веж Всесвітнього торгового центру. Теракт стався 11 вересня 2001 року.


Теракт показали на кадрі "Сімпсонів" / Фото BoredPanda

 1. Фінал "Гри престолів"

Чималий спойлер "Гри престолів" був розміщений у "Сімпсонах".


Спойлер до "Гри престолів" / Фото BoredPanda

 1. Вірус Ебола

На книзі із "Сімпсонів" згадується вірус Ебола.


Вірус Ебола у "Сімпсонах" / Фото BoredPanda

 1. Криза у Греції

У випуску новин, куди завітав Гомер Сімпсон, можна побачити, що Європа виставила Грецію на eBay. Насправді ніхто не продавав державу, а мова йшла про фінансову кризу 2015 року.


Передбачення у "Сімпсонах" / Фото BoredPanda