Випадковий інцидент на зйомках "Перші ластівки: Zалежні"

Актор Максим Самчик, який зіграв студента Влада Якименка, розповів "Теленедели", який інцидент стався під час знімань одного з епізодів. За сюжетом, герой актора – боєць без правил. Тому у "Перших ластівках: Zалежні" він вийде на ринг та покаже видовищний бій, які вразить реалістичними сценами. Саме під час цих зйомок Максим Самчик випадково вдарив каскадера, який працював у парі з ним.

Знайомтесь "Перші ластівки: Zалежні": що відомо про акторів 2 сезону серіалу

"Моїми напарниками й постановниками бою були каскадери. Треба віддати їм належне – вони прекрасні майстри своєї справи. Дуже важливо, щоб поруч були професіонали: ти можеш зробити помилку, а вони на неї швидко відреагують. Якось я випадково все-таки спрацював у контакт з каскадером, вдарив його. Це був несильний удар, але все ж влучив по людині, хоча рука мала пролетіти повз", – розповів Максим Самчик.


Максим Самчик випадково вдарив каскадера на зйомках / Фото Новий канал

Сам актор розгубився після цього, а от каскадер продовжував грати свою роль. Максим Самчик зізнався, що після зйомок цих кадрів одразу ж вибачився перед колегою.

Не пропустіть "Перші ластівки: Zалежні": небезпечні пригоди студентів у 5 і 6 серіях стрічки


"Перші ластівки: Zалежні": як проходили зйомки / Фото Новий канал

Прокоментував хлопець і свою вправність на рингу. Виявляється, Максим Самчик у дитинстві займався тайським боксом та відновив тренування, коли його затвердили на роль Влада у серіалі "Перші ластівки: Zалежні".

У дитинстві я ходив на тайський бокс, у 2019 році займався в міру того, як дозволяв вільний час. А на початку 2020-го повернувся до занять, але спеціально для серіалу прийоми не вчив, – додав він.

Що відомо про "Перші ластівки: Zалежні".

Прем'єра серіалу "Перші ластівки: Zалежні" відбулась 14 грудня 2020 року на "Новому каналі". Відтоді мережі не припиняють обговорювати нові серії популярного проєкту, які захопили динамічним детективним сюжетом.

У центрі подій опинились студенти журналістського факультету. З новим навчальним роком до них приходить викладачка Кіра Зотова. Вона добре відома в Україні своїми журналістськими розслідуваннями, тому молодь із захватом слухає педагога. І для своїх студентів Кіра підготує непросте завдання – розкрити деталі смерті однокурсника Івана Кожуха.

Хлопця знайшли мертвим у вбиральні гуртожитку. І поки поліція вважає, що це – звичайне самогубство, Кіра Зотова має сумніви у цьому. А все тому, що у вечір смерті Івана у гуртожитку вимкнули електропостачання. Та чи випадковість це, чи ні – глядачі побачать у 2 сезоні "Перших ластівок".