Після виходу в ефір серіалу "Перші ластівки: Zалежні" в актора Олега Гоцуляка значно зросла армія прихильників. Попри те, що його персонаж Іван Кожух загинув у першому епізоді, глядачі із цікавістю пізнавали історію його життя завдяки спогадам його рідних і близьких.

Знайомтесь "Перші ластівки: Zалежні": що відомо про акторів 2 сезону серіалу

Якими були зйомки "Перших ластівок: Zалежні", що залишилось за лаштунками проєкту та які уроки можна почерпнути з серіалу – Олег Гоцуляк відверто розповів в ексклюзивному інтерв'ю 24 каналу.

Олеже, доброго дня! Ви знімались у двох сезонах цього популярного проєкту. "Перші ластівки" та "Перші ластівки: Zалежні": яка стрічка для Вас, як актора, була цікавішою?

Для мене 2 сезон "Перших ластівок" став ближчим, глибшим і сучаснішим. Адже теми, що підіймаються, здаються мені болючішими та гострішими. Я щиро вірю в те, що за допомогою художніх засобів і кіно хоч трохи, але можна змінити ситуацію у нашій країні на краще!


Актори "Перші ластівки: Zалежні" / Фото Новий канал

Розкажіть про свого героя Івана Кожуха. Довкола нього фактично побудований весь сюжет "Перших ластівок: Zалежні". Від чого Ваш персонаж залежний?

Мій персонаж Ваня Кожух залежний від обставин, які на нього звалюються, немов метеоритний дощ, упродовж усього життя.

Ваня – про те, що люди не народжуються злодіями або наркоторговцями. Ваня – про те, як зовнішній фактор накладається жирним шаром мулу на внутрішні, особисті та глибокі шрами, що отримані ще в дитинстві.

Він не поганий, він просто не вміє інакше.

Дивіться також Українські фільми 2020 року, за які не соромно

Чи відчували Ви якусь схожість з цим персонажем?

У кожного персонажа є щось спільне з усіма нами. Щодо Вані, мені відгукується його самотність. Я мимоволі знаходив якісь його риси, залишаючись сам на сам із собою. Він не відлюдник, але, думаю, самотність і покинутість – його головний каталізатор.


Персонаж Олега Гоцуляка у 2 сезоні "Перших ластівок" / Фото Новий канал

У "Перших ластівках: Zалежні" було чимало бурхливих подій. Чого Ви б точно не могли повторити з долі вашого героя?

Думаю, все залежить від обставин. Усі ми залежимо від них. Точно не зміг би керувати наркосиндикатом, як Хайзенберг – головний герой американського серіалу "Пуститися берега"!

Важливо "Перші ластівки: Zалежні": огляд фінальних 7 і 8 серій популярного серіалу

Яка сцена зі зйомок "Перших ластівок: Zалежні" Вам найбільше запам'яталася чи вразила? І що далось найскладніше, адже серіал був дуже емоційним?

Найбільше люблю сцену знайомства з Каріною, адже це той рідкісний момент, коли Ваня був щирим і відвертим із собою. Мені було цікаво відстежувати хаотичний перебіг його думок і відчуттів. Це моя улюблена сцена.

Звісно, я люблю сцени з серіальною бабусею Адою Роговцевою, а також сцени з Віталієм Салієм. Спостерігати за цими акторами та працювати з ними – це щось не з цієї планети, це вищий пілотаж! Вдячний, що мав честь зніматися з такими гігантами!

А були моменти, коли на зйомках "Перших ластівок: Zалежні" мали місце небезпечні ситуації?

Я не хотів закриватися кришкою в труні у крематорії в останній момент… Напевно, від хвилювання, бо спочатку був переконаний, що все буде як завжди – з відкритою труною.

Який урок з серіалу "Перші ластівки: Zалежні" можуть почерпнути підлітки?

Я впевнений і вірю, що відпрацьований, корегований, сумлінно й відверто зроблений художній матеріал спроможний змінити людей, дати їм змогу замислитися, переосмислити багато речей. Наприклад, стосунки з рідними та стосунки особисті, ставлення до себе самого й відчуття себе в цілому світі.

Я сподіваюся, що і дорослий, і підліток, і школяр зможуть знайти у героях саме ті риси, які спонукатимуть виділити для себе щось цінне та зробити правильні висновки.