Пітер Квілл – бісексуал

Як повідомляє видання People, у новому коміксі Пітер Квілл застрягне на планеті Морінус, де познайомиться з двома гуманоїдами Арадією і Морсом. Спілкування з цими персонажами перейде у поліаморні стосунки. Відтак Пітер Квілл є бісексуалом, який одночасно матиме роман з героями жіночої та чоловічої статі.

Для справжніх фанатів "Локі", "Міс Марвел" та інші: коли чекати на прем'єри довгоочікуваних серіалів Marvel

У коміксі також зазначається, що Пітер Квілл матиме поліаморні стосунки 100 років та зізнається своїм коханим, що нарешті знайшов свій дім.


У коміксі розкрили бісексуальність Пітера Квілла / Фото Twitter / @ComicCanary

Відомо, що у фільмах Marvel цього персонажа зіграв Кріс Пратт. Чи розкриють вагому деталь про персонажа "Вартових Галактики" у стрічках, наразі невідомо.

В які скандали Кріс Пратт потрапляв через ЛГБТ-тему

Актор Кріс Пратт потрапив у досить гучний скандал. Чоловік відвідує церкву Hillsong, яка відкрито критикує ЛГБТ-стосунки. Це вже засудила представниця Голлівуду Еллен Пейдж, яка нещодавно оголосила себе трансгендером та змінила ім'я на Елліот.

На бурхливі коментарі у мережі відповів Кріс Пратт. Актор Marvel наголосив, що ходить до церкви, яка, як і будь-які інші, відкрита для всіх людей. Кріс Пратт відповів на звинувачення у гомофобстві та закликав людей бути добрішими.

Щодо фільмів Marvel, досі жоден супергерой не мав нетрадиційної орієнтації. За коміксами, Валькірія, якій Тор довірив очолити Асгард, була лесбіянкою. Однак чи покажуть це у фільмі, глядачі дізнаються у 2022 році, на коли запланована прем'єра стрічки "Тор: Кохання і грім".