Під час травневого ефіру шоу The Ellen DeGeneres Show, до Еллен Дедженерес завітала голлівудська акторка українського походження Міла Куніс. З початку війни вона разом із чоловіком Ештоном Кутчером зібрали для України 35 мільйонів доларів. Ведуча вирішила також долучитися до пожертвувань і здивувала актрису чеком на 30 тисяч доларів, передає 24 канал.

Читайте більше Річард Гір уперше заспівав: Джамала показала щемливі відео з концерту на підтримку України

Еллен Дедженерес пожертвувала Україні 30 тисяч доларів

Те, що відбувається в Україні, розриває моє серце. Я не уявляю, як це для тебе, адже це твоя рідна країна, країна твоєї родини. Ти вже зібрала 35 мільйонів доларів. І я подумала, як я можу допомогти людям, які страждають і проходять через все це. Я хотіла б забрати трохи болю у тих, хто проходить через це. Те, що відбувається, просто несамовито. Тому сьогодні я хотіла б дати тобі 30 тисяч доларів,
— сказала Дедженерес.

Еллен Дедженерес пожертвувала Україні 30 тисяч доларів: дивіться відео

Нагадаємо, у квітні Еллен Дедженерес закликала світових лідерів краще підтримувати Україну, зокрема допомогти українським біженцям ц всьому світі.

У цей непростий час війни Росії проти України підтримка світу для українського народу важлива, як ніколи. Чимало голлівудських зірок взяли на себе місію зібрати кошти на допомогу та пожертвувати тим, хто постраждав від російської військової агресії. Серед них:

  • Міла Куніс та Ештон Кутчер – 35 мільйонів доларів;
  • Бетенні Франкель – 25 мільйонів доларів;
  • Джоан Роулінг – 1,3 мільйона доларів;
  • Стівен Спілберг – 1 мільйон доларів;
  • Блейк Лайвлі та Раян Рейнольдс – 1 мільйон доларів;
  • Олівія Колман – невідомо скільки.

Крім цього, світові знаменитості Флоренс П’ю, Марина Мазепа, Ольга Куриленко, Іванна Сахно, Кетрін Винник, Голді Гоун, Різ Візерспун закликали до пожертв українській армії, дітям та жінкам.