Петерсен помер у Брентвуді на заході Лос-Анджелеса ще 12 серпня, проте офіційно про його смерть повідомили вчора, 16 серпня. Причиною смерті німецького митця став рак підшлункової залози.

До речі Зірка "Району Беверлі-Гіллз" Деніз Дауз померла: останні дні вона перебувала у комі

Вольфганг Петерсен помер: що відомо

Режисер таких фільмів, як "Підводний човен", "Троя", "Ідеальний шторм" народився у Нижній Саксонії у 1941 році. Виріс у Гамбурзі та навчався у Німецькій академії кіно та телебачення у Берліні.

Кілька років свого життя, зокрема з 1977 року, він присвятив роботі над драматичним серіалом, який користувався популярністю, "Місце злочину".

У 1977 році адаптував автобіографічний роман Олександра Циглера про одностатеве кохання – так з'явилася стрічка "Наслідки", що викликала великий резонанс у глядачів.

Вже у 1981 році глядачі побачили знятий на реальних подіях фільм "Підводний човен". Стрічка отримала чимало схвальних відгуків, низку престижних нагород та 6 разів була номінована на Оскар. Головну роль у картині про Другу світову війну виконав німецький актор Юрген Прохнов.

У 1984 році Вольфганг Петерсен зняв легендарну "Нескінченну історію" за однойменним романом письменника Міхаеля Енде. І того ж року з Німеччини режисер переїхав до Голлівуду, де працював над такими проєктами:

  • екранізацією роману Ясутаки Цуцуї Папріка, за яким вийшло однойменне аніме,
  • знімав Клінта Іствуда;
  • випустив блокбастери "Ідеальний шторм" (2000 рік) з Джорджем Клуні та "Троя" (2004 рік) з Бредом Піттом.

Читайте також Померла акторка Енн Гейч, яка скоїла ДТП під наркотиками

Остання стрічка-ремейк Четверо проти банку вийшла у 2016 році. Для роботи над нею Петерсен повертався на батьківщину та переосмислив свою телевізійну комедію 1976 року. Фільм, як і Підводний човен, вийшов німецькою.

Фільм "Четверо супроти банка" став останнім у творчості Петерсена. Режисер зняв його у 2016 році. Щоб працювати над нею, режисер повернувся на свою Батьківщину і переосмислив телевізійну комедію 1976 року. За свою кар’єру Петерсен отримав низку нагород.

За словами його представника, у Петерсена залишилися дружина Марія-Антуанетта, син Даніель та двоє онуків, які до останнього моменту були поряд з ним.


Вольфганг Петерсен помер у США / Фото SifyNews