Для українського режисера це вже не перша співпраця з Мадонною – раніше він зняв із нею короткометражну стрічку в альбомі 2019 року Madonna – World of Madame X. У новому фільмі у знімальному процесі йому допоміг португальський митець Нуно Ксіко, а разом вони працюють як дует SKNX.

Дивіться також Мадонна у сексуальному вбранні презентувала свій фільм Madame X: фото і відео

Саша Кісюга – про роботу з Мадонною

26-річний український режисер з Дніпра поділився, що зйомки фільму проходили у багатьох містах світу – Парижі, Лос-Анджелесі, Лісабоні.

Шоу знімалося в перебігу декількох ночей, але робота над редакцією фільму зайняла близько року. Безумовно, що працювати з такими артистами, як Мадонна, складно, але дуже захопливо. Коли усвідомлюєш, яка на тобі відповідальність, то намагаєшся працювати на повну! Щодо іншого, то з Мадонною працювати дуже комфортно, вона докладає не менше зусиль, щоб все було на вищому рівні! За лаштунками все відбувалося максимально органічно, вона дуже collaborative і завжди відкрита до ідей,
– розповів Кісюга.


Саша Кісюга (ліворуч) з Мадонною / Фото Vogue

​Дивіться також Мадонна опублікувала ефектний трейлер свого байопіку Madam X

Що відомо про фільм Madame X

Основою документального фільму було світове турне Мадонни Madame X, який зірка влаштувала на честь однойменного студійного альбому. Але турне довелось зупинити через травму ноги, а згодом "нагрянула" пандемія коронавірусу. Втім, їй вдалось відіграти 75 концертів у США та Європі.

Відтак, концерт-фільм покаже усі труднощі і феєричне шоу Madame X. Усі події у фільмі відбуватимуться з очей альтер-его артистки – Madame X, секретного агента, яка подорожує світом, бореться за свободу і "несе світло в темні місця".

Фільм про Мадонну – Madame X: дивіться трейлер фільму онлайн