Офіційний анонс серіалу Heart of Invictus ("Серце нескорених") оприлюднили у вівторок, 6 квітня. Вперше принц Гаррі і Меган Маркл створять документальний серіал у рамках контракту з Netflix. Тему для дебютного проєкту вони обрали не випадкову, адже внук Єлизавети ІІ з 2014 року є засновником і патроном Ігор нескорених.

Цікаво Про принца Гаррі і Меган Маркл знімуть новий фільм: яку резонансну історію покажуть у стрічці

Відомо, що серіал розповість про знамениті змагання колишніх і чинних військових, які отримали травми під час бойових дій. У стрічці планують взяти інтерв'ю в учасників Ігор нескорених та показати їхню підготовку до змагань, які через пандемію коронавірусу перенесені на 2022 рік.

Серіал для Netflix екранізує компанія Гаррі і Меган Archewell Productions. Режисером серіалу виступить Орландо фон Айнзідель. Зніматимуться у стрічці здебільшого військові, однак глядачам варто очікувати на появу у кадрі і принца Гаррі. Він, до слова, виступить у проєкті виконавчим продюсером.

Співпраця Гаррі і Меган з Netflix: коротко про головне

  • Ще з серпня 2019 року принц Гаррі і Меган Маркл вели перемовини з великими кінокомпаніями. Герцоги Сассекські тоді обговорили з компанією Disney можливість для актриси озвучувати фільмі і мультфільми. Наразі в онлайн-прокат вийшов перший фільм "Слони", який створили за участю Меган Маркл.
  • Вже після виходу з королівської родини подружжя підписало контракт з Netflix. За договором, принц Гаррі постане у документальних стрічках. Деякі з них будуть частиною благодійної роботи, інші – принесуть дохід його сім'ї.
  • За неофіційними даними, Меган Маркл стане ведучою реаліті-шоу I Do, Redo. Дружина принца Гаррі буде давати поради парам щодо побудови сімейних стосунків.