Чоловік Галини дав згоду на створення картини. Відомо, що творці документалки матимуть ексклюзивний доступ до професійних та особистих архівів Гатчінс.

Не пропустіть З першим снігом: 10 атмосферних фільмів Netflix для святкового настрою

Про Галину Гатчінс, яка загинула від пострілу Алека Болдвіна, знімуть фільм

Це дозволить зобразити потужний портрет шляху Гатчінс: від її юності, коли вона жила на віддаленій радянській військово-морській базі, а потім у Києві, до того, як стала однією з найбільш популярних кінематографісток незалежного кіно. Документальний фільм стане даниною поваги до творчості Гатчінс,
– йдеться в повідомленні від творців стрічки.

Режисерка документальної стрічки Еммі Рейчел Мейсон доповнила, що хотіла знімати фільми з Галиною, але ніколи не могла уявити, що буде знімати фільм про неї: "Світ втратив велику художницю, але я втратила подругу. Цей фільм дає нам можливість поділитися її людяністю та талантом зі світом. Галині судилося стати величчю, і досі вона нею є".

У картині вшанують творчість Гатчінс, а також згадають про розслідування щодо обставин на знімальному майданчику "Іржі", вестерну з Алеком Болдуїном у головній ролі.

Ліз Гарбус, Ден Коган, Мала Чаппл та Кейт Баррі стануть виконавчими продюсерами. UTA Independent Film Group займатиметься популяризацією фільму у всьому світі.

Що відомо про Галину Гатчінс

  • Загиблій було 42 роки;
  • Гатчінс – уродженка України. Разом з батьками Галина проживала на військовій базі у Заполяр'ї. Після чого повернулась до Києва, де отримала вищу освіту. Вивчала міжнародну журналістику у Київському національному університеті імені Шевченка;
  • Згодом жінка виїхала у США, де й отримала кінематографічну освіту;
  • Гатчінс назвали однією з висхідних зірок американського кінематографа у 2019 році.

Галина Гатчінс / Фото з інстаграму

Нагадаємо, на сьогодні судовий розгляд справи щодо загибелі Галини Гатчінс припинено. Продюсери фільму "Іржа" відновлять роботу над зйомками. До того ж чоловік Галини Меттью заявив, що не зацікавлений у взаємних звинуваченнях та покладення провини на продюсерів фільму чи актора Алека Болдвіна.