Сьогодні комедійно-драматичний телесеріал "І просто так" увійшов до десятки найкращих прем'єр серед усіх стрічок, що вийшли на НВО Мах. Він очолює список "перших переглядів" – контенту, який нові глядачі першим увімкнули після оформлення підписки на платформі.

Цікаво "Друзі" і не тільки: добірка серіалів, де головні герої випробували удачу в покері та казино

Продовження гучного серіалу "Секс і місто" стартувало 9 грудня 2021 року й одразу вийшло дві серії. Решта вісім серій виходитимуть щотижня на HBO Max.

Однак, попри шалену цікавість до ексклюзивного перезапуску, деякі глядачі абсолютно не в захваті від сюжету і тепер думають, чи варто було взагалі повертати серіал. Крім цього шанувальники відзначили також яскравий стиль акторок та вважають, що теми, які вони зачіпають, варті уваги. Про це ми розповіли у нашому матеріалі на Кіно 24.

Секс і місто 2021: повний трейлер серіалу онлайн

Що відомо про серіал "Секс і місто"


Це американський комедійно-драматичний телесеріал каналу HBO, створений Дарреном Старом. Епізоди виходили в етер із 6 червня 1998 по 22 лютого 2004 року. Усього було знято 94 епізоди в складі шести телевізійних сезонів. Перезапуск "Сексу і міста" знімають під керівництвом Майкла Патріка Кінга. Він матиме 10 епізодів. У новому шоу несподівано з’явився Містер Біг. Всі шанувальники стежать за тим, як розвивається любовна лінія із ним та Керрі Бредшоу.