П’ятий сезон буде напруженим до останньої хвилини! Про це повідомляв шоуранер проєкту, але й самі глядачі вже переконані – це буде ще той екшн.

До теми Здатися – ні, перемогти або померти: Netflix опублікував трейлер 5 сезону "Паперового будинку"

Чим вразив початок першої серії "Паперового будинку" п’ятого сезону

Перші 15 хвилин вже наробили багато шуму в мережі, а що цікаво – за добу відео переглянуло майже 3 мільйони осіб. Із перших хвилин фінального сезону стає зрозуміло – героям у першій частині доведеться задуматися над нещодавніми сумними подіями, але часу в цьому жаркому пеклі на "посумувати" у них буде мало. Втім, в другій половині сезону очікуються дуже емоційні сцени.

Сьогодні ж творці вирішили здивувати ще більше та опублікували перші 15 хвилин початку сезону. У ролику ми бачимо розмову Найви Німрі з Альваро Морте, точніше те, як актриса намагається вбити професора, але зупиняється і, в результаті, вистрілює йому в ногу.

"Паперовий будинок" 2021 рік: дивіться 15 хвилин першої серії фінального сезону

Автори серіалу не дозволяють шанувальникам розслабитися і постійно дивують новинами. Зокрема нещодавно мережу потішив ролик, у якому звучить легендарна пісня Bella Ciao з кадрами із популярного серіалу "Паперовий будинок". Ще раніше представники показали постери, які викликали у публіки справжній захват. Netflix опублікував їх на твітері і підписав "Готуйтесь до початку кінця".

П’ятий сезон обіцяє показати максимум вибухових та жорстоких сцен, у зв’язку з пограбуванням центрального банку Іспанії. Однак, хто залишиться переможцем – покаже фінал.

"Паперовий будинок" 5 сезон 2021 рік: дивіться трейлер