Дізнайтесь, у чому причина того, що знаменитість не показує донькам кінокартину зі своєю участю та як це пояснює актор культового фільму.

Дивіться також Серіали про спорт на Netflix, які можна подивитися за вихідні

Раян Гослінг не показує донькам фільм "Барбі": у чому причина

Чоловік вагається, чи перегляд цього фільму буде для них корисним.

Я не знаю, чи варто їм дивитися на свого батька в ролі Кена. І в якому віці краще побачити, як твій батько грає його,
– сказав Гослінг.

Але він також зазначив, що його дві доньки, 9-річна Есмеральда та 7-річна Амада, були присутні за лаштунками під час зйомок "Барбі". Райан відзначив, що помітив зацікавленість дівчаток лялькою Барбі. Хоча участь у цьому фільмі була своєрідним способом зробити щось для своїх дочок, зауважує актор, але він не впевнений, як вони реагуватимуть на його образ у фільмі зараз.

Вони бачили лише малу частину процесу та прийшли на знімальний майданчик, коли я виконував музичну сцену. Ми з дружиною ніби зрозуміли, що прийшов час дозволити їм мати Барбі. Проте у них не з'явилась цікавість до Кена, що також було досить дивним,
– зазначив Райан.

"Барбі" – один із найуспішніших фільмів 2023 року

Фільм про найпопулярнішу ляльку у світі було знято режисеркою Ґретою Ґервіґ. Він здобув понад мільярд доларів у світовому кіноринку та отримав численні нагороди. У головній ролі поруч з Гослінгом зіграла акторка Марго Роббі, яка вирішила на деякий час зробити паузу в акторській кар'єрі, аби глядач від неї віддихнув.

"Барбі": дивіться онлайн трейлер фільму