Спочатку Раян Ґослінг відмовився від ролі через надто щільний графік знімання. Але зараз зірка Голлівуду на фінальному етапі переговорів щодо своєї майбутньої ролі.

До теми "Загін самогубців: Місія навиліт": цікаві факти, рейтинг, актори – все, що відомо про прем'єру

Цікаво, що режисером стрічки від кінокомпанії Warner Bros. виступить Ґрета Ґервіґ, яка набула значної популярності завдяки фільму "Маленькі жінки" та "Леді-птаха". Також відомо, що фільмування стрічки почнеться вже у наступному році та ймовірно вийде на екрани у 2023 році. Будь-які подробиці сюжету стрічки про ляльку Барбі залишаються невідомими.

В інтерв'ю британському Vogue Марго Роббі, яка також виступить продюсером майбутньої кінокартини, прокоментувала, що насправді у суспільстві з лялькою Барбі пов'язано багато ностальгічних асоціацій та стереотипів. Тому їй буде цікаво взяти участь у проєкті, який допоможе їх зруйнувати.

Коли люди чують про Барбі, вони думають, що вже знають, яким буде фільм. Але коли дізнаються, що режисером буде Ґрета Ґервіґ, їх реакція змінюється: "О, ну може, я й не знаю",
– поділилась актриса.

А доки проєкт про життя ляльок у процесі знімання, шанувальники очікують побачити Раяна Ґослінг у трилері "Сіра людина" (The Gray Man) від братів Руссо для Netflix, а Марго Роббі – у драмі "Вавилон" (Babylon) від режисера Дем'єна Шазелла.