Днями Скотт Френк став запрошеним гостем подкасту The Watch, де у прямому ефірі розповів про заплановані зйомки. І привернуло увагу те, що в одній зі стрічок він відновить роботу з актрисою Аньою Тейлор-Джой, яка зіграла головну роль у "Ферзевому гамбіті".

Не пропустіть 10 найпопулярніших серіалів 2020 року за версією IMDb

За його словами, ефектна американка постане в кіноадаптації роману Володимира Набокова Laughter in the Dark ("Камера обскура"). Стрічка розповість про багатого і успішного мистецтвознавця, який вирішив покинути сім'ю заради 16-річної красуні Магди. Саме в цю героїню і перевтілиться Аня Тейлор-Джой, яка вже має досвід гри інтелігенток з попередніх століть.

Це буде дуже порочний, але чудовий трилер, – зазначив Скотт Френк.

До теми "Ферзевий гамбіт": чи існувала Бет Гармон в реальному житті та хто міг стати її прототипом

Окрім цього, режисер попрацює і з творцем серіалу "Чорнобиль" Юханом Ренком. Разом вони створять екранізацію книги Мері Д. Рассел "Пташка мала". Фентезі розповість глядачам, як єзуїтський священник Еміліо Сандос буде реалізовувати експедицію науковців, яку оплачує Ватикан. Головною метою їхньої мандрівки стане спроба налагодити контакт з інопланетянами.

Третім проєктом Скотта Френка буде захопливий мінісеріал про детектива "Мальтійського сокола" Сема Спейда. У 60 років він переїде до Франції та намагатиметься забути про минуле. Однак пережиті події завжди даватимуть про себе знати.