Чимало святкових мультфільмів, як і стрічок, можна переглядати вічно. Тому у добірці 24 каналу глядачі зможуть знайти і класику Голлівуду, і нові мультфільми, які вже встигли стати улюбленими як для малечі, так і для дорослих.

Дивіться також Американські фільми на Різдво: список стрічок для перегляду з друзями, дітьми, коханими

  1. "Клаус"

Рік виходу – 2019
Рейтинг IMDb – 8,2

Зарозумілий хлопчик Джеспер зростає у заможній родині, яка має поштовий бізнес. Щоб провчити сина, який не поважає родинну справу, батько відправляє його на Північний полюс та обіцяє повернути дитину додому, коли він отримає не менше 6 тисяч листів за рік. Здавалось би, вимогу нереально виконати, але надія з'являється, коли Джаспер познайомився з сусідом Клаусом. Столяр полюбляє робити дитячі іграшки, тому у юнака зароджується цікава ідея, як зробити Північний полюс популярним.

Мультфільм розповість про історію зародження різдвяних традицій, яка неодмінно сподобається дітям.

"Клаус": дивіться трейлер до мультфільму

  1. "Грінч"

Рік виходу – 2018
Рейтинг IMDb – 6,7

Та якщо ви хочете досхочу насміятись, тоді рекомендуємо переглянути мультфільм "Грінч". Він розкаже про зеленого чоловічка, який через свою зовнішність оселився на пагорбі, щоб якомога менше зустрічатись з людьми. Але напередодні Різдва йому довелось покинути домівку та спуститись до міста. Святковий настрій перехожих настільки роздратував Грінча, що він вирішив вкрасти цю магію у людей.

Мультфільм хоч і кумедний, має повчальний зміст. Адже навіть одне погане слово може перетворити людину на такого ж Грінча, який не довіряє іншим і не хоче впускати їх у своє серце.

"Грінч": дивіться трейлер до мультфільму

Рекомендуємо Свято наближається: 5 різдвяних фільмів для всієї родини

  1. "Смолфут"

Рік виходу – 2018
Рейтинг IMDb – 6,6

У 2021 році Різдво українці зустріли без снігу. Тому якщо ви шукаєте атмосферний зимовий мультфільм з кумедним сюжетом, тоді "Смолфут" може ідеально підійти для святкового вікенду.

За сюжетом, високо в горах живуть єті, які чують легенди про огидних з неприродно білими зубами людьми. Одному з них вдалось познайомитись з хлопцем Міго, після чого життя обидвох героїв перетворилось на курйозні пригоди.

"Смолфут": дивіться трейлер до мультфільму

  1. "Вартові легенд"

Рік виходу – 2012
Рейтинг IMDb – 7,3

Всі ми чули про Санту, Великоднього Зайця, Зубну Фею, Пісочника та Джека Мороза. Ці казкові персонажі створюють справжню магію для дітей. Та у мультфільмі "Вартові легенд" злий дух Пітч прагне забрати це все. Тому Вартові повинні об'єднатись, щоб врятувати святковий дух.

Здавалось би, у ситуації, коли все здається втраченим, тільки віра у диво допомагає не погрузнути в рутині.

"Вартові легенд": дивіться трейлер до мультфільму

  1. "Місія: Різдвяний порятунок"

Рік виходу – 2011
Рейтинг IMDb – 7,1

Як Санта може всього за ніч доправити мільйони подарунків у всьому світі? Загадка прихована у чарівних санах і ельфах, які працюють весь рік, щоб зробити свято для кожної дитини. Однак через технічну помилку слухняна дівчинка Гвен може залишитись без подарунка. Виправити ситуацію береться незграбний син Санти Артур.

Мультфільм "Місія: Різдвяний порятунок" обов'язково потрібно переглянути всім батькам і дітям, адже навіть у дорослому віці інколи не віриться, що будь-яку помилку можна виправити. Головне – не витрачати час на виправдання чи співчуття самому собі.

"Місія: Різдвяний порятунок": дивіться трейлер до мультфільму

  1. "Різдвяна історія"

Рік виходу – 2009
Рейтинг IMDb – 6,8

Що може бути краще на свята, аніж класична "Різдвяна історія" від Чарльза Дікенса? У 2009 році світ побачила неперевершена екранізація книги, яка зможе стати повчальною як для дорослих, так і для дітей.

За сюжетом, Скрудж має чималі статки. Накопичення коштів стало сенсом життя головного героя, а тому він не створив сім'ї та віддалився від родичів і друзів.Одного дня Скрудж отримує шанс переосмислити все: напередодні Різдва до нього завітають духи, які покажуть минуле, теперішнє і майбутнє чоловіка.

Казкова мандрівка може налякати малечу, а тому рекомендуємо переглядати "Різдвяну історію" з дітьми, яким виповнилось 12 років.

"Різдвяна історія": дивіться трейлер до мультфільму

Цікаво Новорічні фільми від Олі Цибульської, які змусять повірити в диво

  1. "Полярний експрес"

Рік виходу – 2004
Рейтинг IMDb – 6,6

Додати дива різдвяним вихідним допоможе неперевершений мультфільм "Полярний експрес". За сюжетом, головний герой не вірить в існування Санти та переконує сестричку, що ніякого свята не існує. Відновити його віру допоміг Полярний експрес, який щороку відвозить дітей до різдвяної резиденції з ельфами та головним бороданем засніженого містечка. І тут всі глядачі матимуть змогу не тільки стежити за пригодами дітей, але й поринути у дитячі спогади про подарунки від Святого Миколая.

"Полярний експрес": дивіться трейлер до мультфільму

  1. ​"Жах перед Різдвом"

Рік виходу – 1993
Рейтинг IMDb – 8,1

А завершити святкову добірку ми вирішили нетиповим, але вже культовим мультфільмом "Жах перед Різдвом". Він покаже місто Геловін, в якому всі монстри те і роблять, що насолоджуються ляканням людей та моторошними прикрасами. Однак виявляється, що за межами Геловіну існує і місто Різдво, сповнене веселощів і яскрввого декору. Побувавши там, головний герой Джек Скелінгтон намагається зробити неможливе – додати страхітливій місцині радості.

"Жах перед Різдвом": дивіться трейлер до мультфільму