Коментар Тома Генкса щодо кінотеатрів

Днями актор долучився до колег по фільму "Новини з усього світу" та обговорив не тільки стрічку, але й наслідки пандемії коронавірусу. Бесіда відбулась в рамках інтерв'ю журналу Collider.

Цікаво Як змінилось кіновиробництво в Україні у 2020 році: дані Олександра Ткаченка

За словами Тома Генкса, прем'єри фільмів на стрімінгових сервісах – це всього лише тимчасове рішення. Актор переконаний, що після завершення пандемії коронавірусу кінотеатри відновлять свою роботу, повернувши глядачів. Водночас, на думку Тома Генкса, тепер представники кінозалів отримають змогу вибирати фільми для прем'єр.

У будь-якому випадку повинна була бути заміна кінотеатрам – це було неминуче. Чи будуть ще існувати кінотеатри? Абсолютно точно. У певному сенсі, я думаю, що коли вони відкриються, то отримають свободу вибору фільмів, які збираються показувати, – зазначив Том Генкс.

Також актор додав, що фільми зі скромним бюджетом і надалі виходитимуть на стрімінгових платформах. А от такі кіногіганти як Marvel з мільярдами прихильників будуть не втрачати популярності у прокаті.

Що змінилось у кіноіндустрії у 2020 році: коротко

  • Пандемія коронавірусу суттєво повпливала на світову кіноіндустрію. Через поширення COVID-19 досі залишаються закритими десятки кінотеатрів. В Україні робота кінозалів можливо тільки при умові заповнення не більше ніж на 50%.
  • Обмеження впливають на касові збори фільмів. У Голлівуді вже не дорахувались мільярди доларів.
  • Водночас багато авторів стрічок влаштовують прем'єри на стрімінгових платформах. Зокрема, компанія Warner Bros. вирішила паралельно презентувати свої новинки в кінотеатрах і на HBO Max. Це вже обурило творців фільмів.
  • Майже всі премії вирішили проводити у віртуальному форматі. А от найголовніші кіноподії року – церемонії Оскар і Золотий глобус – перенесли на лютий і квітень 2021 року.

Дізнавайтесь більше Тотальний провал чи нові можливості: як 2020 рік змінив кіноіндустрію