Обирайте улюблену стрічку, сідайте зручніше, робіть собі гарячий чай чи какао і насолоджуйтеся переглядом романтичного фільму. Хай Новий рік буде переможним та спокійним для усіх нас.

Вас може зацікавити Найкращі різдвяні комедії Netflix, які піднімуть настрій всій сім’ї

Романтичні фільми про Різдво та Новий рік

  1. Незабутнє Різдво

Рік виходу: 2022

Сюжет: Головна героїня Олівія — спадкоємиця багатої імперії. Вона звикла завжди отримувати бажане, жити у розкоші, купатися у грошах і бути у центрі уваги. Однак, одна поїздка на відпочинок змінить її життя. Зарозуміла та розпещена дівчина втрачає пам‘ять внаслідок нещасного випадку та потрапляє у зовсім нетипові для неї умови.

"Незабутнє Різдво": дивіться трейлер

  1. Замок на Різдво

Рік виходу: 2021

Сюжет: Письменниця після провалу нової книги вирішує переїхати до Шотландії та відвідати замок про який їй розповідав дідусь. Коли жінка дізнається, що маєток продається, одразу ж вирішує його купити. Проте господар, з яким у неї взаємна неприязнь, погоджується на продаж лише за умови, що вони поживуть деякий час разом, аби він міг зрозуміти чи впорається письменниця із завданням керувати замком.

"Замок на Різдво": дивіться трейлер

  1. Різдвяний купідон

Рік виходу: 2010

Сюжет: Слоун Спенсер — впливова голлівудська рекламодавиця. Дівчині настільки важлива її кар‘єра, що вона не помічає свого ставлення до підлеглих та проблем в особистому житті. За кілька днів до Різдва її починає переслідувати привид клієнтки Кейтлін. Разом вони відправляються в подорож у часі, де зустрінуть хлопців Слоун з минулого, сьогодення та майбутнього. Ця мандрівка допоможе знайти дівчині справжнє кохання.

"Різдвяний купідон": дивіться трейлер

Не пропустіть Найкращі різдвяні фільми та аудіокниги для всієї сім’ї

  1. Щось від Тіффані

Рік виходу: 2022

Сюжет: Долі двох закоханих пар перетинаються напередодні Різдва у Нью-Йорку. Гері та Ітан купують подарунки своїм дівчатам в тій самій крамниці "Тіффані". Ітан купує обручку, щоб зробити пропозицію Ванессі, а Гері – пару діамантових сережок для своєї дівчини Рейчел. Коробочки випадково плутають і ось уже Гері несподівано для себе самого дарує Рейчел обручку, а Ванесса розчарована відсутністю довгоочікуваної пропозиції. Герої зустрічаються, щоб розібратися з непорозумінням, але раптово це знайомство перевертає їхню долю з ніг на голову.

"Щось від Тіффані": дивіться трейлер

  1. Старий Новий рік

Рік виходу: 2011

Сюжет: У фільмі розповідається декілька історій: стариганя, який помирає в лікарні, секретарки, яка вирішила здійснити дані самій собі обіцянки, продюсера знаменитого новорічного шоу на Таймс Сквер та людини, яка взагалі ненавидить це свято. Їх об‘єднує одне: усі бажають, щоб в цю ніч здійснились їхні мрії. Коли ж, як не в новорічну ніч, вірити в диво?

"Старий Новий рік": дивіться трейлер

Автор: Євгенія Яцишин