У дописі Jerry Heil розповіла шанувальникам, що записати музичний супровід до серіалу, який дуже її вразив, стало її найзаповітнішою мрією. Тож на честь нещодавної офіційної заяви про продовження серіалу "Гра в кальмара" на другий сезон, співачка створила англомовну пісню.

Не пропустіть Джулія Робертс, Шерон Стоун і не тільки: 5 актрис, які зіграли у фільмах про казино

Артистка закликала усіх підписників позначати усі можливі сторінки авторів та партнерів найуспішнішого серіалу Netflix.

Текст ймовірного саундтреку української співачки розповідає про жорстокі правила ігор на виживання, на які мусять наважуватись герої серіалу, адже їм немає що втрачати. Відеосупроводом стали кадри першого сезону шоу.


Кадр з відео Jerry Heil / Скриншот відео

Цікаво, що нова пісня має два варіанти, тому за варіант пісні, який сподобався більше, можна також проголосувати в коментарях.

Повний текст допису Jerry Heil:

"Моя величезна мрія після того, як "ГРА В КАЛЬМАРА" надихнула мене на створення пісні за сюжетом серіалу – щоб її взяли в другий сезон як саундтрек! Хоча б в титри! Хоча б щоб помітили це вже була би честь! Інструкція, як ми можемо це зробити. Тегнути в коментах усіх, хто хоч якось пов’язаний з серіалом з текстом "THIS IS THE SQUID GAME 2ND SEASON SOUNDTRACK" А також тегайте фан-акаунти серіалу, щоб вони запостили собі нас помітять, якщо будемо активними! Я починаю бомбити, приєднуйтеся. До речі, я так надихнулася, що вийшло аж два варіанти одної пісні.. який вам більше?"

Що відомо про "Гру в кальмара"

Це 9-серійний південнокорейський серіал від компанії Netflix, який підкорив весь світ восени 2021 року. Його подивилися понад 140 мільйонів користувачів у всьому світі. А це 66 % від загальної кількості акаунтів стрімінгу. Згодом Netflix оголосив, що серіал став найпопулярнішим проєктом за всю історію сервісу.