Близький друг актора Олексій Агоп'ян припустив, від чого помер його колега. Він дружив з Сергієм з 1970-их років.

Дивіться також Що дивитися, якщо немає мотивації: 5 фільмів про змагання з високим рейтингом

Яка причина смерті Сергія Гладкова

Олексій Агоп'ян розповів, що передчасна смерть артиста може бути пов'язана з коронавірусною інфекцією. До того ж Гладкову зробили операцію, яка пройшла неуспішно.

Він став лежачим – у гіпсі, поки все це мало зажити. Ми дуже сподівалися, що все буде добре – він потихеньку йшов до одужання. З лежачого перетворився на сидячого. Але, на жаль, все закінчилося ось так,
– поділився Агоп'ян.

"Офіційно висновку поки що немає – може, і коронавірус так вплинув – дуже підла хвороба. Він перехворів на цю інфекцію понад рік тому. Потім терміново мали поміняти суглоб – а організм виснажений. За ним увесь час доглядала дружина, концертмейстер одеської консерваторії. І ми приїздили, коли могли", – доповнив він.

Сергій Гладков
Сергій Гладков / Фото з соцмереж

Сергій – одесит, як зазначав його друг, він весь час мешкав в Україні. І більшість акторів "Каламбуру" також. Багато людей помилково вважають, що "Каламбур" – це російський продукт. Але ця кінокомедія йшла в Україні, в Америці, в Ізраїлі. А фільмування тривало протягом 9 років.

Сергій Гладков
Сергій Гладков / Колаж 24 Каналу

До теми Професійний клоун та актор: найголовніше з біографії зірки "Каламбуру" Сергія Гладкова

Про Сергія Гладкова всі близькі згадують, як про дуже світлу та щиру людину. А його чоловік з вусами з "Каламбуру" – вічний образ, який ще довго будуть згадувати шанувальники.