Крім третього сезону, всесвіт "Відьмака" на Netflix розширюється. Наступного року стрімінг покаже новий мінісеріал-приквел, дія якого відбувається більш ніж за 1200 років до пригод Ґеральта з Рівії.

Не пропустіть 10 крутих фільмів та серіалів на вечір, коли є світло

Все, що відомо про серіал "Відьмак: Кровне походження" та нові кадри

Назва та головні герої

Серіал називатиметься "Відьмак: Кровне походження", і в ньому головну роль зіграє чудова Мішель Єо в ролі ельфа. Звичайно, окрім Мішель, в акторському складі епічного серіалу є й інші актори, ми відзначили кілька найпомітніших із них:

  • Ленні Генрі;
  • Мінні Драйвер;
  • Софія Браун;
  • Лоуренс О'Фуарейн;
  • Ділан Моран;
  • Джейкоб Коллінз-Леві;
  • Франческа Міллс;
  • Натаніель Кертіс;
  • Міррен Мак.

На фотографіях власне можна побачити головних героїв у виконанні Мішель Єо, Лоуренса О'Фуорейна ("Вікінги", "Гра престолів"), Мінні Драйвер ("Статеве виховання") та сера Ленні Генрі — чорного мохнонога із "Володаря перснів: Персні влади".

Нові кадри з серіалу / Фото Netflix

Дата виходу та кількість епізодів

Під час заходу Tudum, Netflix оголосив, що серіал вийде 25 грудня, на Католицьке Різдво 2022 року. Спочатку планувалося 6 епізодів, але згідно з останньою інформацією, їх буде 4.

Де дивитися

"Відьмак: Кровне походження" буде доступний виключно на Netflix з грудня. Пізніше з’явиться на некомерційних сайтах з українською озвучкою.

Цікаво Найкращі серіали грудня 2022: чим здивують стрімінги перед Новим роком

"Відьмак: Кровне походження" – сюжет

Netflix вже дав нам деяке уявлення про історію. У синопсисі описується, що дія відбувається за 1200 років до Геральта, Цирі та Єнніфер. Сюжет покаже забуту часом історію: наслідки катаклізму Кон’юнкції Сфер, які поєднали світи чудовиськ, людей і ельфів. Все це призвело до створення відьмаків. Автори представлять перший прототип відьмака.

Шоураннером проєкту став сценарист одного з епізодів "Відьмака" Деклан де Барра.

Чи є вже трейлер

20 грудня 2021 року презентували тизер серіалу і майже через рік творці опублікували перший трейлер. Шанувальники всесвіту "Відьмака" з нетерпінням чекають на новий серіал і так прокоментували появу тизеру: "Ого, круто, буду дивитись!", "Круто! 2 сезон бімба, чекаю на розширення всесвіту Відьмака", "Всесвіт "Відьмака" росте".

"Відьмак: Кровне походження" 2022: дивіться тизер

Вчора, 5 грудня, Netflix показав трейлер серіалу.

"Відьмак: Кровне походження" 2022: дивіться перший трейлер серіалу

Зазначимо, зйомки третього сезону "Відьмака" з Генрі Кавіллом нещодавно завершилися, тож глядачам доведеться запастися терпінням, адже Netflix покаже нові епізоди лише влітку наступного 2023 року.