Про новину сповістили керівники кіноогляду в Цюріху. Сама ж церемонія вручення нагороди "Золота Ікона" Шерон Стоун відбудеться 25 вересня 2021 року. Крім того, знаменитість проведе майстер-клас, під час якого розповість про свій особистий шлях і становлення як акторки.

Цікаво Я можу втратити роботу, мені погрожують, – Шерон Стоун про наслідки її агітації за вакцинацію

Організатори відзначили, що Шерон Стоун прокладала свій кар'єрний шлях у той час, коли в кіноіндустрії домінували чоловіки:

"Вона боролася із сексизмом і тим самим стала зразком для наслідування для багатьох жінок".

Вона жінка, яку полюбив би Гічкок. Серед її відмінних якостей – непереборна чарівність, величезна людська глибина, талант грати цілий ряд ролей і здатність полонити публіку як ніхто інший,
– говорить художній керівник кінофестивалю в Цюріху Крістіан Юнген.

Номінацію і, як наслідок, перемогу у ній Шерон отримає за роль у фільмі Мартіна Скорсезе "Казино". До речі, за участь у картині актрису також номінували на "Оскар" у 1996 році.

Не до нагороди

Самій акторці зараз точно є про що думати, окрім нагороди. Стоун у твітері звернулася до своїх підписників з проханням про допомогу. Голлівудська акторка розповіла про те, що її похресник та племінник зараз перебуває у критичному стані та бореться за життя.

В інстаграмі ж зірка опублікувала фото племінника з лікарні та зазначила, що він потрапив до реанімації з поліорганною недостатністю.