Попереду в українців ще 2 вихідних дні, а тому є змога відпочити в сімейному колі та переглянути мультфільм з дітьми, який зможе вразити не тільки малечу. У своєму блозі Джамала дала рекомендації для кіноманів, назвавши 3 нові анімаційні стрічки, що не розчарують.

Дивіться також Різдвяні мультфільми, які сподобаються дорослим і дітям

Якщо ви любите мультики так, як люблю їх я, тоді тримайте добірку! Нові, гарні, душевні, для дітей і дорослих. Не припиняю дивуватися, як чудово вміють так промальовувати емоції, щоб нам хотілося плакати і сміятися, – анонсувала вона.

У різдвяну добірку Джамали увійшов як новий мультфільм 2020 року "Душа", так і вже відомі "Уперед" та "Клаус".

3 мультфільми від Джамали

  1. "Душа"

Рік виходу – 2020
Рейтинг IMDb – 8,2

Новий мультфільм від Pixar вже зумів наробити галасу у світі, адже стрічка "Душа" розкриває одвічні теми життя після смерті та пошуки власного я. З 25 грудня новинку кіно можна було переглянути на великому екрані. Та через введення локдауну стрічка доступна тільки на стрімінгових платформах.

У центрі сюжету – вчитель музики Джо Гарднер, який в захваті від життя. Він мріє виступити з джазовим концертом на великій сцені і щиро вірить, що це станеться. І ось доля усміхається Джо, однак нещасний випадок відправляє його в дивне місце з душами, які мають визначитись, чим вони хотіли б займатись на Землі. Саме тут музикант знайомиться з подругою на ім'я 22, яка аж ніяк не хоче перероджуватись. Та й зрозуміти, що їй подобається, теж складно. Тому у пошуках змоги повернутись у своє тіло, Джо доведеться ще й рятувати 22, доводячи, що життя на Землі – прекрасне.

"Душа": дивіться трейлер до мультфільму

  1. "Клаус"

Рік виходу – 2019
Рейтинг IMDb – 8,2

Якщо ви не знаєте, як пояснити дитині, звідки взялась легенда про Санту, тоді мультфільм "Клаус" допоможе це зробити.

За сюжетом, у родині власника поштового бізнесу зростає син Джаспер, який вирізняється зарозумілістю та зухвальством. Щоб перевиховати хлопчика, батько вирішує відправити його на Північний полюс, де живе столяр Санта Клаус. Джаспер повернеться додому, коли отримає за рік не менше 6 тисяч листів. І це хлопчик зможе зробити завдяки своєму сусіду Санті, який вже виготовив сотні різноманітних іграшок.

"Клаус": дивіться трейлер до мультфільму

Рекомендуємо Американські фільми на Різдво: список стрічок для перегляду з друзями, дітьми, коханими

  1. "Уперед"

Рік виходу – 2020
Рейтинг IMDb – 7,4

А от повірити у магію дітям допоможе мультфільм "Уперед". У стрічці покажуть чарівний світ, в якому живуть ельфи, циклопи, феї та інші міфічні істоти. Однак з роками вони втратили віру в магію, а тому їхнє життя стало таким же буденним, як у людей.

Два ельфи випробовують стару магічну палицю, якою оживляють на добу свого батька. Однак заклинання подіяло не до кінця, тому з ними вирушили у мандрівку тільки ноги родича. Курйозні пригоди братів допоможуть їм не тільки більше пізнати один одного, але й зрозуміти, як жити далі.

"Уперед": дивіться трейлер до мультфільму