Фільм "Що стається пізніше" має елементи романтики та драми, і сподобається аудиторії, яка цінує історії про стосунки та переживання. Сюжет розгортається навколо колишніх закоханих, які знову зустрічаються через надзвичайні обставини, передає 24 Канал.

Читайте ще 5 класних фільмів про автоперегони, які варто переглянути кожному

Що відомо про фільм "Що стається пізніше"

Сценарій до фільму написав Кірк Лінн, він ґрунтується на п'єсі Стівена Дітца "Зірка, що падає". Стрічка "Що стається пізніше" стартує в кінотеатрах 13 жовтня.

У фільмі Мег Раян виконує роль Вілли, а Девід Духовни втілює образ Білла. Ці колишні закохані знову знаходять одне одного в житті у зв'язку з тим, що їхні рейси були відкладені через сніжну бурю.

"Через довгий час Вілла, схильна до магічного мислення, та Білл, котрий скрізь вбачає катастрофи, так само приваблюють – і дратують – один одного, як і десятиліття тому. Але коли вони розгадують загадку свого спільного минулого та порівнюють своє життя з колись спільними мріями, вони починають замислюватися, чи їхнє возз'єднання – звичайний збіг, або щось більш чарівне", – йдеться в синопсисі до фільму.

"Що стається пізніше": дивіться трейлер до фільму

Мег Раян в інтерв'ю Entertainment Weekly заявила, що фільм буде схожий на кінематограф 1940-х років: "З точки зору жартів, ритму речей та багато чого з тієї епохи кіновиробництва".