У новому трейлері сиквела про Доктор Стренджа ми побачили Червону Відьму – більше відому, як Ванду. А також у відео показали альтернативну темну версію самого Стренджа.

Цікаво Створено в Голлівуді: в яких стрічках можна побачити вигадані азартні ігри

Крім того, у трейлері звучить голос Патріка Стюарта, але самого персонажа не показали. Ймовірно, Стюарт виконає роль професора Ікс із франшизи "Люди Ікс".

Сюжет сиквелу про Доктора Стренджа

У головній ролі, як і раніше, постане Бенедикт Камбербетч, а компанію йому складе Елізабет Олсен, яка грає роль Червоної відьми. Події фільму розгортуються вже після усього, що трапилось у стрічці "Месники: Фінал" (2019), серіалах "ВандаВіжен" (2021) та "Локі" (2021). Доктор Стівен Стрендж продовжує пошуки Каміння часу і виправляє наслідки звільнення Мультивсесвіту, але йому заважає друг, який тепер став ворогом, внаслідок чого Стрендж вивільняє неймовірне зло…

"Доктор Стрендж: У мультивсесвіті божевілля" 2022: дивіться український трейлер фільму

Не пропустіть Найочікуваніші кінопрем'єри 2022 року: новий фільм Гая Річі та повернення Доктора Стренджа

Режисером "Доктора Стренджа: У мультивсесвіті божевілля" став Сем Реймі, відомий завдяки роботі над "Людиною-павуком" з Тобі Магуайєром та "Зловісним мерцям". Раніше в Marvel заявляли, що картина стане найпохмурішою в історії MCU. Студія заявила жанр фільму як пригодницький бойовик із елементами надприродного.

Враження українських шанувальників кіновсесвіту Marvel

  • "Фільм виглядає просто неймовірно, особливо операторська робота. А Сем Реймі у режисерському кріслі та Денні Елфман за музикою, дають надію побачити олдскульний кінокомікс."
  • "Аж мурашки! Це повинно бути незмінною!"
  • "Очікуємо, дякую за український переклад."
  • "Зображення гарне, побачене інтригує. Чекаємо травень!"
  • "Як же трейлер круто виглядає! Хоч би MARVEL не підвели! А то після "Infinity War" та "Endgame" щось взагалі їх фільми нічим не чіплять, суцільний проходняк на разочок!"
  • "Аж мурахи по шкірі пробіглися."