На відео, яке скабєєва продемонструвала на каналі "россия 1", королева Єлизавета II нібито "годує поневолених дітей Африки та кидає їжу на землю". Пропагандистка також заявляє, що Африка не буде оплакувати смерть королеви, бо все пам’ятає. Проте, є одне але. І про це – читайте нижче.

Цікаво Путіна послали на х*й в російському серіалі: цікава "пасхалка" з "Універу"

Ще одна зухвала брехня скабєєвої в ефірі "60 хвилин"

Кадри, які показує скабєєва, це робота французького кінорежисера Габріеля Вейра, знята у В’єтнамі у 1899 році, тобто за 27 років до народження королеви Єлизавети II.

У відео показаний період протекторату Аннам – французької колонізації Індокитаю. Головною героїнею тут виступає мати та дочка генерал-губернатора Поля Думера, які кидають у натовп дітей-аннамітів монети, а не їжу.

Цікаво, що під час своєї подорожі французьким Індокитаєм Габріель Вейр створив 39 фільмів. Стрічки були замовлені французьким урядом для показу на Паризькій виставці 1900 року.

Vietnamese Children : дивіться кадри оригінального фільму

У мережі говорять: "Якщо скабєєва відкриває рот, то зараз буде брехати". І з цим неможливо не погодитися, адже в ефірі шоу "60 хвилин" вона говорить про те, що на кадрах зображена Єлизавета II у молодих роках.

Для розуміння, що собою представляла Єлизавета. На кадрах королева у молодості. Ось так вона годувала дітей з-поміж поневолених народів Африки. Подивіться на цю доброту, наче тваринам у зоопарку. Дане відео втілює ставлення Заходу, зокрема, англосаксів, до всіх у світі, крім себе,
— прокоментувала пропагандистка на тлі кадрів з фільму, який знятий за 27 років до народження королеви.

Також за словами скабєєвої, африканці "не оплакуватимуть" смерть королеви, бо для них це "нагадування про гноблення і рабство".

Таким чином, твердження скабєєвої не має нічого спільного зі здоровим глуздом. Очевидно, що пропагандистам добре "палає" через те, як Велика Британія підтримує Україну.

Скабєєва бреше про покійну Єлизавету II: дивіться ролик

Нагадаємо, сьогодні, 19 вересня, о 13 годині за київським часом розпочався похорон Єлизавети II. Дивіться онлайн-трансляцію прощання з королевою та дізнавайтеся більше про похорон Її Величності.