За сюжетом продовження комедійного серіалу, школа Мурдейл закрита, Мейв (Емма Маккі) в Америці, тож Отіс (Ейса Баттерфілд) шукає своє місце у волелюбній школі Кавендіш. Але виявляється, що там він не єдиний секс-терапевт.

Читайте ще Готуйте попкорн: 5 комедій про спортивні змагання для ідеальних вихідних із друзями

Опис усіх серій 4 сезону "Сексуальної освіти"

Останні серії третього сезону не розкрили всі карти, у глядачів залишилося багато питань:

 • чи будуть Отіс та Мейв разом;
 • хто справжній батько Джой;
 • яким буде життя Еріка;
 • чи матиме Мурдейл майбутнє;
 • чи зможе Отіс відродити секс-клініку тощо.

У продовженні – 8 епізодів тривалістю від 55 до 85 хвилин кожна. Головні ролі зіграли Ейса Баттерфілд, Джилліан Андерсон, Шуті Ґатва, Емма Маккі та інші актори.

 1. Епізод 1

Мейв сперечається з вимогливим викладачем. Але чи зможе вона зберегти відносини з Отісом, коли між ними з'являються нові перешкоди? Обмін еротичними фото призводить лише до гучного скандалу.

 1. Епізод 2

Отіс використовує можливість показати себе як професійного секс-терапевта, коли бачить сварку у популярної шкільної пари. Ерік знаходить собі інших товаришів. Несподівана подія в спальні викликає сумніви у Джексона щодо своєї сексуальної орієнтації.

 1. Епізод 3

Критичний відгук підірвав рішучість Мейв щодо літературної діяльності. Адам та Майкл знаходять спільну мову. Рубі підтримує Отіса як у кампанії, так і у боротьбі з самотністю.

 1. Епізод 4

Нещасна подія спонукає декого повернутися до Мурдейлу. Збавлення Джин стає кошмаром для Отіса. Рубі проводить розвідку. Аїша запрошує Кел на зустріч, але всі обставини виявляються не такими простими.

 1. Епізод 5

Джин намагається знайти щастя у материнстві. Чи впорається Отіс із відвертими дискусіями та зустріччю з похмурою Мейв? Джексон переживає внутрішню кризу.

 1. Епізод 6

Розлучатися завжди боляче, але цього разу це геть нестерпно. Мейв знаходить правильні слова навіть у важкий момент надзвичайних емоцій. Еймі знаходить натхнення, а Ерік відкривається.

 1. Епізод 7

Неробочий ліфт підбадьорює школярів до акції протесту. Невирішена сварка між сестрами нарешті перетворюється на гучний конфлікт. Мейв втручається, щоб врегулювати ситуацію та приймає остаточне рішення.

 1. Епізод 8

Весь коледж активно шукає Кел. Ерік знаходить своє покликання, а Джексон – своє коріння. Як і в коханні, правда може бути різною... і завжди виходить на поверхню.

"Сексуальна освіта" 2023 рік, 4 сезон: дивіться онлайн трейлер серіалу