Стівен Кінг вже не вперше висловлює підтримку Україні та присвячує свої дописи у твітері саме українцям. У них засуджує війну Росії проти України, називає Путіна вбивцею та показує свої фото з українською символікою.

До теми "Нічого святого": українські зірки шоковані обстрілом ТРЦ в Кременчуку

Стівен Кінг назвав ракетний удар по ТРЦ в Кременчуку терактом

У новому дописі Кінг відреагував на ракетний удар, який російські окупанти завдали по ТРЦ в Кременчуку, Полтавської області. Дії Росії він визнав терактом, а своє повідомлення закінчив гаслом "Слава Україні".

Російські удари по українських цивільних об'єктах – це, по суті, терористичні атаки. Слава Україні!
– написав Кінг.


Стівен Кінг назвав ракетний удар по ТРЦ в Кременчуку терактом / Скриншот твіту

Міноборони України відповіло на твіт Кінга

У коментарях до твіту "короля жахів" відгукнулося чимало користувачів, які розділяють з Кінгом його позицію. Ба більше, допис письменника прокоментувало Міноборони України.

Стівене, росіяни гірше всіх чудовиськ у ваших романах,
– зазначило Міноборони.


Міноборони України відповіло на твіт Кінга / Скриншот допису

Як Стівен Кінг підтримує Україну: коротко про головне

На початку повномасштабного вторгнення росіян Кінг саркастично зазначив, що Путін тепер має справу з Байденом, а не з Трампом. За словами письменника, президент Росії діє надто зухвало перед США, забувши, що країною править не Трамп.

28 лютого "король жахів" публічно заявив, що підтримує Україну. У твітері Кінг опублікував першу світлину у футболці з надписом I stand with Ukraine. Пізніше з’являлися подібні світлини у кепці з символічними для України гаслами. Крім того, письменник вирішив не продовжувати контакти з російськими видавництвами.

Також письменник закликав зруйнувати стіну дезінформації, побудованою російською владою. Для цього він запропонував перейти за хештегом "Путін бреше", через який можна переглянути докази злочинів очільника Кремля.

Це війна Путіна. Від його рук гинуть жінки та діти. Важливо, щоб росіяни розуміли, що насправді відбувається. Дуже важливо зруйнувати стіну дезінформації,
– написав Стівен Кінг.

У квітні легендарний фантаст поділився посиланням на кліп пісні "Не кажу прощай" співачки Lama зі словами: "Послухайте для задоволення, у той час, як Україна чинить опір".

На другий місяць війни Кінг звернувся до Путіна, де попередив його про майбутню поразку у російсько-українській війні: "Продовжуй. Україна спустошить вашу скарбницю і знекровить вас".

До теми – Біля ТЦ у Кременчуку люди в сльозах шукають близьких: емоційні кадри з місця трагедії: дивіться відео