Деякі заставки серіалів перетворились на окремий вид мистецтва. Саме вони зробили більшість продукції дуже впізнаваною. Про титри до серіалів, які ввійшли в історію – розповідає 24 канал.

Читайте також Найстрашніші фільми в історії кіно, які нажахають кожного

"Твін Пікс"

Твін Пікс – це вигадане містечко, де й розгортаються основні події. Титри до серіалу акцентують увагу на тому, що побутові речі, тихі міста та звичайні люди можуть бути не тільки загадковими, але й небезпечними.

Музика Анджело Бадаламенті, види таємничого вашингтонського міста і пташка – створюють атмосферу, передають емоції, а також налаштовують глядача на перегляд серіалу.

"Справжня кров"

Розробкою титрів займалась компанія Digital Kitchen, яка використовувала підпалені полароїдні фото Луїзіанських видів, краплі крові та кадри з документальних стрічок і сімейних архівів.

Релігійний фанатизм, заборонений секс, життя, смерть – все це з’єдналось у півтора хвилинному ролику.

"Дикий Захід"

Від пошуків пригод до вбивств і розпусти – інтро досить прозоро натякає на головні теми. Серіал "Дикий Захід" від телеканалу НВО покорив глядачів з першого сезону. Основні події відбуваються у парку атракціонів, який не такий простий, як може здатися спочатку.

"Підпільна імперія"

Серіал доволі реалістичний і розповідає про життя американців у міжвоєнні роки. А ось титри несподівано сюрреалістичні та з невідповідною музикою. Шоуранер Теренс Вінтер сам обирав саундтрек до стартових титрів, ним став – Straight Up and Down групи The Brian Jonestown Massacre. За його словами, він не хотів на заставку передбачувану музику, яка б збігалась з часом подій серіалу.

"Дуже дивні справи"

Лаконічні, але дуже стильне інтро до відомого серіалу від NETFLIX – "Дуже дивні справи". Серіал про підлітків, який викликає мурашки від страху навіть у дорослих.

"Справжній детектив"

"Справжній детектив" мав одну з найстильніших заставок 2010 року. З перших секунд стає зрозуміло, що глядача чекає щось незвичайне та загадкове. Атмосфера південної готики, зелено-жовті болота, драматичні портрети задають настрій на всю серію.

"Американська історія жахів"

До вашої уваги 9 хвилин титрів до всіх сезонів серіалу "Американська історія жахів". Сюжети останніх сезонів уже не викликають стільки страху, як раніше, але титри й досі залишаються моторошними й атмосферними. Спробуйте забути про похмурі психіатричні клініки та про зловісні підвальні лабораторії, коли лягатимете спати.

Читайте також "Ретчед" став найпопулярнішим серіалом Netflix 2020 року

"Пуститися берега"

У титрах до серіалу з’являються елементи Періодичної системи зеленого кольору – Br і Ba (бром і барій) у Breaking Bad. Також з’являється хімічна формула метамфетаміну, навколо якої відбуваються події в серіалі.

"Джессіка Джонс"

Коли дивишся на початкові титри, одразу виникає думка про комікси. Адже "Джессіка Джонс" американський веб-серіал, який створений для Netflix за однойменним персонажем коміксів Marvel, тому й титри відповідні. Вони виглядають загадково та цікаво.

"Гострі картузи"

Титри цього серіалу чимось нагадують початкове інтро до "Справжнього детектива". Але цей серіал більш гангстерський, про що й говорять титри. Газета, вогонь, перестрілки, та загадкові персонажі – натякають на неочікувані повороти сюжету.