Відомо, що покійна королева Великої Британії Єлизавета II була в захваті від того, що за кілька тижнів до своєї смерті завела нового приятеля – актора Тома Круза. Проте Її Величність так і не встигла зустрітися з актором вдруге.

Читайте ще Прем’єра на Netflix: Зеленський з’явиться на шоу Леттермана, який нещодавно приїжджав в Україну

Єлизавета II та Том Круз подружилися перед смертю королеви

Монарх і зірка "Місії нездійсненної" подружилися влітку. 60-річний Круз з'явився у межах святкування платинового ювілею королеви, відзначаючи її 70-річчя на престолі. Проте тоді королева вже погано почувалася і не змогла зустрітися з ним.

Королева дала зрозуміти, що дуже розчарована тим, що не зустріла Тома, тому його запросили на спеціальну екскурсію Віндзорським замком з усім, що для нього було приготовлено. Після цього лише вдвох вони разом пили чай,
– сказав джерело.

Візит вдався, і Круз отримав можливість вистрілити з церемоніальної рушниці. "Їй подобалося бачити його, і вони справді порозумілися, настільки, що вона запросила його знову на обід. Йому навіть дозволили прилетіти вертольотом", – повідомляє Page Six.

Проте дружба Тома Круза та Єлизавети II тривала недовго. Через кілька тижнів після першої зустрічі, королева померла. Це сталося 8 вересня у віці 96 років. "Вона просто жінка, якою я захоплююся. Я думаю, що вона людина з величезною гідністю, я захоплююся її відданістю. Те, чого вона досягла стало історією", – говорив Круз про покійну королеву.

До теми Єлизавета II згадує своє стабільне правління у другому тизері "Корони"

Нагадаємо, 9 листопада виходить 5 сезон серіалу "Корона" про королівську сім’ю та Єлизавету II.