Варто зазначити, що багато з цих лиходіїв все одно є улюбленцями публіки, адже таких як Грінч неможливо не любити. Хто ж ще із персонажів кіно намагався зруйнувати Різдво – дивіться у добірці 24 каналу.

Рекомендуємо "Сам удома" чи новинки 2020 року: IMDb назвав найкращі різдвяні фільми

  1. "Грінч"

Звісно, перший щабель у цьому рейтингу займає знаменитий Грінч. У 2000 році цього персонажа неперевершено зіграв Джим Керрі, який з перших хвилин фільму закохав у себе публіку.


Фільм "Грінч – що вкрав Різдво" / Фото Cinema

Зелений лиходій був не винен в тому, що ненавидів Різдво. Просто Грінч був дуже самотнім все життя, а через свою зовнішність завжди страждав від цькувань і насмішок. Тому, коли всі люди збирались на свято, він залюбки проводив час з єдиним другом – собакою Максом.

Але один рік все кардинально змінює. Запаси їжі Грінча закінчуються саме перед Різдвом, а тому головний герой приходить до міста і задумує вкрасти у людей все.

Комедія "Грінч – що вкрав Різдво" і розсмішити глядачів, і змусить задуматись. Адже в кожної дії є свої наслідки, а просте слово може призвести до страждань жертви хейтерів. Окрім цього, юні глядачі зрозуміють, що свята – це не тільки подарунки, а змога провести час з родиною.

"Грінч – що вкрав Різдво": дивіться трейлер до фільму

Цікаво Як тепер виглядає актриса Тейлор Момсен, яка зіграла у фільмі про Грінча: фото

  1. Ганс Грубер

Цей головний антагоніст "Міцного горішка" зіпсував свята не тільки Джону Макклейну, але й всім, хто зібрався на святковій вечірці в хмарочосі "Накатомі Плаза".


Ганс Грубер у фільмі "Міцний горішок" / Фото Shazoo

Та навіть після того, як Джон Макклейн таки ліквідував загрозу і знищив терористів, він ще упродовж 5 частин стикався з родичами Ганса Грубера, які жадали помсти.

"Міцний горішок": дивіться трейлер до фільму

  1. Гаррі і Марв

А цих різдвяних злодіїв просто неможливо забути. Гаррі і Марв безтурботно грабували будинки у фільмі "Сам удома", поки не зіткнулись з маленьким Кевіном, який дав прочуханки порушникам закону.


Кадр з фільму "Сам удома 2" / Фото Variety

За сюжетом, Кевін Маккалістер випадково залишається вдома, коли його родина вирушила до Парижа. І поки схвильовані батьки шукають спосіб повернутись до Чикаго, хлопчик всіма силами захищає їхній будинок від злодіїв.

Цікаво, що Гаррі та Марв не тільки грабували маєтки в елітному і затишному районі. Вони ще й псували майно, влаштовуючи потоп. Тому ці лиходії точно зіпсували свята не одній родині.

"Саму дома": дивіться трейлер до фільму

Для любителів ретро Класичні різдвяні фільми, які створять особливий святковий настрій

  1. Містер Поттер

Особливо підступним є містер Поттер із фільму "Це дивовижне життя". Здається, все зло, що приховане в нього, повпливало на його здоров'я.


Лиходій із фільму "Це дивовижне життя" / Фото Pinterest

Саме цей багатий лиходій фактично наштовхував Джеймса Старта на думки про самогубство. І якби герой все ж розпрощався з життям, не зрозумів, настільки кожен день прекрасний.

"Це дивовижне життя": дивіться трейлер до фільму

  1. Бельснікер

Водночас Бельснікер може бути ще не відомий для глядачів, адже він є героєм у фільмі "Різдвяні хроніки 2", що вийшов на екрани у 2020 році.


Бельснікер у фільмі "Різдвяні хроніки 2" / Фото Netflix

Бельснікер – це ельф, який через свою жадобу та прагнення слави перетворюється на людину. Його виганяють з Північного полюса, відтак помста Санті – це все, чого жадає лиходій. Він краде головну зірку та робить все, щоб Різдво не настало.

Однак, за класикою всіх святкових стрічок, справедливість все ж бере гору, а головні герої рятують Різдво.

"Різдвяні хроніки 2": дивіться трейлер до фільму