Мовляв, нехай люди думають, що це жарт, а потім, коли фільм все ж вийде – глядачі будуть вже не такими критичними. Детальніше – у сюжеті 24 каналу.

До теми Комедію "Мої думки тихі" продовжили на 2 частину: курйозний трейлер розсмішив мережу

За словами режисера Антоніо Лукіча, насправді сиквел народився, можливо, навіть раніше, ніж перший фільм.

Коли ми знімали першу частину, мені було доволі нудно працювати над темою, тому що я ніби її вже пережив. А друга частина якось сама природньо напрошувалась бути створеною,
– розповів Лукіч.

Перша частина "Мої думки тихі" потрапила в кінотеатри у січні 2020 року. Вона стала справжнім відкриттям для багатьох українців. Фільм виявився веселою та іронічною стрічкою про сімейні відносини, водночас, без "шароварщини", що є досить рідкісним явищем для українських комедій.

Глядачі стали співавторами сценарію комедії

Крім того, фільм став успішним і на міжнародному рівні, адже отримав нагороди на кінофестивалях у Карлових Варах та Санта-Моніці. Режисер Антоніо Лукіч зізнався, що для другої частини фільму глядачі стали співавторами сценарію.

"Мої думки тихі-2": дивіться трейлер фільму

"Вони пропонували цікаві рішення. Хтось запропонував ідею, що мама насправді його обманює і в Бельгії жоден Енцо її не зустрів. Ніби вона продовжує казати йому неправду. Якось ця версія розвинулась і вже у другій частині ви побачите, що ж саме там сталося", – поділився режисер.

Фільм змінив формат

Друга частина "Моїх думок тихих" дещо змінила свій формат. І якщо перший фільм був таким собі road movie, у другому – події відбуваються, переважно, в одному місці – в Києві.

Крім того, в історії з'явився новий персонаж – наречена головного героя. Згідно з трейлером, стрічка фокусуватиметься саме на відносинах свекрухи та невістки.

Для Кароліни Мруги, яка виконує роль нареченої, це дебют в повнометражному кіно. Вона зараз навчається на третьому курсі. Розповіла, що на знімальному майданчику в неї склались хороші стосунки з Ірмою Вітовською, яка грає свекруху.

Моя героїня – і персонаж, і проста дівчина. Тому мені було цікаво зробити її звичайною, але водночас, щоб вона мала якусь цікавинку,
– зазначила Мруга.

Коли з'явиться фільм

Фільм ще на стадії зйомок. Продюсер Дмитро Суханов зазначив, що більшу частину стрічки вже відзняли. Проте скільки потім виріжуть і скільки ще дознімуть ані він, ані режисер точно не можуть сказати.

Наприклад, за словами продюсера, під час зйомок першої частини фільму, довелось вирізати приблизно 30% відзнятого матеріалу.

Що відомо про продовження комедії "Мої думки тихі": дивіться сюжет 24 каналу

"Ми не можемо наразі обіцяти якусь дату, адже дуже залежимо від ковідних обмежень в Європі. Я як продюсер розумію, що можливо у 2021 році ми не зможемо зробити прем'єру", – поділився продюсер Дмитро Суханов.

Вітовська: Не все залежить від продюсерів і режисерів

Виконавиця однієї з головних ролей Ірма Вітовська зазначила, що їй дуже хотілося б, аби в Україні виходило більше стрічок подібних до "Мої думки тихі". Проте, на її думку, не все завжди залежить від продюсерів та режисерів.

Цікаво Нова українська мода: в мережі з’явилася серія документального серіалу "Спалах"

Бюджет першої частини фільму "Мої думки тихі" склав приблизно 9 мільйонів гривень. За словами продюсера, кошторис другої частини збільшився, але незначно. В цілому, Антоніо Лукіч каже, що першу частину називали "першою смішною українською комедією". А зараз він хоче зняти перший хороший український сиквел.