Серед таких знаменитостей: Арам Арзуманян, Ахтем Сейтаблаєв, Мішель Андраде та інші. Читайте на сайті 24 Каналу, хто ще потрапив до цього списку і що відомо про акторів.

Рекомендуємо З азартом до пригод: 4 фільми про тих, хто не боїться ризикувати

Українські актори, які мають іноземне походження

Арам Арзуманян

Актор театру, кіно, телебачення та гуморист вірменського походження. Актор народився у місті Варташен, Азербайджан, у родині вірменського походження. Згодом його сім'я переїхала з Азербайджану до Вірменії. Того самого року вони вирушили до Росії. А у 1992 році знову змінили своє місце проживання і цього разу вирушили до України, а саме – у село Світлодолинське, Мелітопольського району, Запорізької області.

Українці добре знають цього актора з таких фільмів: "Скажене весілля", "Скажені сусіди", "Пекельна Хоругва або Різдво Козацьке".

Мішель Андраде

Українська співачка та акторка народилася 1996 року в Болівії в родині батька-болівійця та матері-українки. Коли Мішель було 13, вони з мамою переїхали до України й з того часу Андраде почала влаштовувати своє життя тут.

Сьогодні Андраде підкорює не лише українських глядачів, а й знялась у фінальному сезоні серіалу "Корона", який виходить на Netflix.

Павло Вишняков

Популярний український актор ділився, що переїхав до України у 2015 році. Попередньо Павло проживав у Білорусі та навіть їздив до Росії, але вирішив не залишатися там.

За два роки до цього (до переїзду, – 24 Канал) ми знімали в Києві серіал, і я на власні очі бачив, що відбувається на Майдані, за що і проти кого борються українці. Але коли після знімання поїхав до Білорусі та Росії, то почув, як там спотворюють інформацію, як у російських ЗМІ брешуть про події в Україні. Тоді зрозумів, що жити у Росії не хочу,
– розказав Вишняков.

З початку повномасштабної війни актор заснував благодійний фонд, який допомагає військовим, парамедикам і дітям.

Ахтем Сейтаблаєв

Актор кримськотатарського походження народився в Узбекистані, у місті Янгіюль. Після закінчення школи 1989 року з родиною переїхав до Криму, а згодом поїхав навчатись до Києва.

Українці знають Ахтема не лише, як відомого та талановитого актора, а і як режисера. А зараз Сейтаблаєв захищає Україну від російської агресії.

Міка Фаталов

Міка Фаталов родом з Азербайджану, з міста Баку. Після того, як його батьки розійшлись, майбутній актор разом із мамою переїхав до України, де влаштовував своє життя та став знаменитим. Фаталов знявся у стрічках "Я, ти, він, вона", "Слуга народу".