Це не єдиний серіал, який вийшов в Україні під час повномасштабної війни та вже полюбився мільйонам глядачів. Які ще стрічки варті вашої уваги та які захочете подивитися за один день – дізнавайтеся далі на сайті 24 Каналу.

Теж цікаво 5 документальних фільмів про азартні ігри, які сподобаються не лише гравцям

"Жіночий лікар. Нове життя"

Жанр: мелодрама, драма, медичний
Кількість серій: 40
Актори: Андрій Ісаєнко, Анастасія Цимбалару, Тарас Цимбалюк, Олексій Нагрудний та інші

Акушер-гінеколог Михайло Гончар разом з донькою, яку виховує сам, через війну був змушений переїхати з Сіверодонецька до Києва. Лікарня, де він був завідувачем пологового відділення, та дім повністю зруйнував російський обстріл. У столиці чоловік влаштовується на роботу в Науково-дослідний центр акушерства та репродуктології, куди скеровують вагітних із патологіями та ускладненнями з усієї України.

Михайло закохується, починає нове життя, однак минуле не полишає його. Те, що чоловіку довелося пережити в Сіверодонецьку, наздоганяє його в Києві. Чи вдасться Гончару позбутися травм, яких завдала війна?

"Жіночий лікар. Нове життя": дивіться онлайн трейлер серіалу

"Встигнути до 30"

Жанр: комедія
Кількість серій: 24
Актори: Дар'я Петрожицька, Анна Кошмал, Анастасія Остреїнова, Дмитро Вівчарюк

Серіал розповідає історії трьох дівчат, які після низки невдач випадково зустрічаються в Києві. Цього дня кожній з них виповнюється 29 років. Зовсім скоро 30, їх накриває криза, яка наповнює сміливістю до радикальних змін у житті. Центральною умовою стає необхідність встигнути все до тридцяти років.

"Встигнути до 30": дивіться онлайн трейлер серіалу

"Голова"

Жанр: комедія
Кількість серій: 16
Актори: Євген Лісничий, Дмитро Гирявець, Поліна Фролова

Студент-авантюрист Антон укладає парі з ректором свого університету, що він зможе приїхати в будь-яке українське село, стати його головою і перетворити громаду на прогресивну та успішну. Разом з друзями він відправляється в село та перемагає на виборах, однак на цьому пригоди Антона лише починаються. Чи зможе він впоратися з зіткненням поколінь та специфічними проблемами села, до яких зовсім не був готовий?

"Голова": дивіться онлайн трейлер серіалу