Вишиванку Арнольду подарував Влад Кабанець, уродженець Бучі. Він власне працював з легендою голлівудського кіно в його новому проєкті, передає 24 канал.

Читайте також Розкажу вам правду про війну в Україні, – Шварценеггер звернувся до своїх російських друзів

Арнольд Шварценеггер носитиме українську вишиванку

Як повідомляє видання Бізнес.Район, виріб від волинського етнобренду Влад обрав сам. Хлопець зауважив, що акторові дуже подобаються білі сорочки, тому вирішив обрати подібну. А вишиванка від Edelvika здалася йому дуже якісною. І це не дивно, у вишитій сорочці цього бренду красувалася й мати Ілона Маска – Мей Маск!

За словами Влада, Арнольд зацінив подарунок хлопця.

Вгадай хто тепер ходить у власній вишиванці,
– Влад підписав фото у фейсбуці.


Арнольд Шварценеггер отримав у подарунок українську вишиванку / Фото з фейсбуку Влада

Як відреагувала мережа

Під дописом Влада написала Оксана Антонюк: "Вишиваний настрій для легенди! Дякую за вибір! Ми горді, що саме з Волині поїхала вишиванка для найсильнішого та неперевершеного!". Влад їй відповів, що актор довго розглядав її та вона йому сподобалася.


Реакція мережі на подарунок для Шварценеггера / Скриншот зі сторінки Влада

Інші користувачі фейсбуку висловили своє захоплення: "Суперово", "Молодець", "Круто" тощо.

Читайте також "Неймовірно": Тільда Свінтон читатиме "Словник війни" українців на літературному фестивалі у США

Нагадаємо, у березні Арнольд Шварценеггер записав відеозвернення до російських солдатів. У своєму ролику він намагався донести правду про війну в Україні, яку від них приховує влада Кремля. Актор вважає, що "відбуваються жахливі події", які від них приховують і про які їм варто дізнатися. Крім цього, Шварценеггер розповів про любов до російського народу і назвав себе їхнім старим другом.

Пізніше на його відеозвернення відреагував актор "Дизель Шоу" Крутоголов. Він вказав на помилку, якої допустився Арнольд під час свого звернення, назвавши свого кумира Юрія Власова, – росіянином.

Крутоголов записав відеозвернення і пояснив, що Юрій Петрович Власов, відомий важкоатлет, народився в українському місті Макіївка, Донецької області. Його підтримали підписники, які також зауважили надмірну увагу Шварценеггера до росіян і захоплення ними.