Виконавчим продюсером та режисером серіалу став Тім Бертон, відомий за такими фільмами, як "Бетмен", "Едвард руки-ножиці" та "Свіні Тодд". Художницею з костюмів стала Коллін Етвуд, яка отримала 4 Оскари за свої попередні роботи у фільмах: "Чикаго", "Мемуари гейші", "Аліса в країні чудес", "Фантастичні звірі і де їх шукати".

Читайте також Що подивитися на Netflix, навіть без світла: 10 найрейтинговіших фільмів та серіалів

Перші відгуки на серіал "Венздей"

На Rotten Tomatoes серіал наразі має 70 % від критиків та 84 % від глядачів. Глядачі зазначили, що їм сподобався серіал: "Хороший початок", "Ідеальна адаптація", "Краще, ніж очікував", "Тім Бертон завжди чудовий". Зокрема відзначили професне виконання головної ролі, кумедні діалоги в серіалі та загадковість сюжету. Більше відгуків:

  • "Це трохи схоже на наступну інтерпретацію "Супермена" чи "Людини-павука", для фанатів є на що подивитися. Цей серіал про 16-річне Середовище – розумний вхід у світ родини Адамсів"
  • "Мені це дійсно подобається. Я думаю, що це буде веселий та загадковий сезон. Тім Бертон завжди знає, як знімати добрі фільми та серіали. Сподіваюся, буде 2 сезон"
  • "Я думаю, це було чудово. Я дивився "Сімейку Адамс", коли був дуже молодий, тому було трохи ностальгії"
  • "Як великий шанувальник не лише "Сімейки Адамс", а й Тіма Бертона, це шоу перевершило всі мої очікування! Я відразу подивився весь сезон за один вечір і не міг відірватися! Я щиро відчуваю, що ті, хто скаржився на те, що це "надто далеко від оригінальної "Сімейки Адамс", проґавили весь сенс того, що це дорослішання". Схрестимо пальці за другий сезон!
  • Мені дуже сподобалося це шоу, я люблю сімейку Адамс, і Дженна Ортега грає приголомшливо"
  • "З химерною режисурою Тіма Бертона, класичною композицією Денні Ельфмана та грою Дженни Ортеги фільм, безперечно, відповідає готичному стилю сімейки Адамів і продовжує шоу.

Втім, глядачі незадоволені, що це схоже на щоденні підліткові драми. Вважають, що краще було б просто відтворити серіал в інший період часу. "Це свого роду прибирає чарівність та магію із шоу", – пишуть вони.

Дженна Ортега в серіалі "Венздей" / Фото Netflix

Про що розповідає серіал

За сюжетом, дочка Мортисії та Гомеса Аддамсів адаптовується у школі, де вона помітно вирізняється з-поміж американських підлітків. Очевидно, вона ні з ким не може зав'язати дружби. Разом з цим вона намагається впоратись зі своїми надприродними здібностями та шукає причину жорстоких вбивств місцевих жителів. Венздей хоче розгадати таємницю, яка вплинула на її родину 25 років тому.

Окрім 19-річної Дженни Ортеги, ролі у серіалі виконали такі актори:

  • Кетрін Зета-Джонс – Мортисія Аддамс;
  • Луїс Гузман – Гомес Аддамс;
  • Ісаак Ордоньес – брат Венздей і син Аддамсів.
  • Також у серіалі з'являться Гвендолін Крісті, зірка "Гри престолів", та Крістіна Річчі, яка грала Венздей у фільмі "Сімейка Аддамсів" у 1991 році.

"Венздей" 2022: дивіться трейлер онлайн