"Весілля не буде!": сюжет і трейлер

Всі батьки доньок з острахом чекають, коли ті будуть знайомити їх зі своїми обранцями. В комедіях татусі завжди не схвалюють вибору дівчат, а тому чинять опір, намагаючись зруйнувати весілля. Та у "Весілля не буде!" глядачі побачать потрійну проблему, адже найкращі друзі дізнаються, що їхні доньки можуть поєднати своє життя із нахабними молодиками, які їм зовсім не пара.

Дивіться також Цигани внесли свій колорит в цей фільм, – Любомир Левицький розкрив деталі "Скаженого весілля 3"

Успішний юрист Артур, будівельник Калле із запальним характером і фізіотерапевт Юсу вирішують об'єднатись у важливій для них місії та відлякати бойфрендів своїх доньок. Але й суперники у татусів будуть непрості: наркоторговець, революціонер і фотограф у стилі ню. Протистояння буде курйозним.

"Весілля не буде!": дивіться трейлер

Історія створення "Весілля не буде!"

Відомо, що стрічка є рімейком знаменитої іспанської комедії 2017 року. Режисер Марк Ротемунд вирішив запозичити цю ідею та створити німецьку версію фільму "Весілля не буде!".

"Оригінал фільму просто блискучий, і драматургія в ньому була просто супер! Історія розвивається навколо 3 татусів. У них різні характери і темпераменти. І ось їм доведеться діяти спільно, щоб здійснити свій підступний план. Спочатку усе йде шкереберть, і після кожної невдачі вони йдуть на ще серйозніші ризики, чим тільки погіршують і так непросту ситуацію", – прокоментував Марк Ротемунд.

Пандемія також внесла корективи у створення фільму. Через карантин комедію "Весілля не буде!" не змогли показати фокус-групі, щоб протестувати якість стрічки. Тому відео розіслали акторам, аби ті разом з друзями переглянули фільм до виходу на великі екрани.

"Ми відправили стрічку основному акторському складу і попросили їх подивитись "Весілля не буде!" з максимальною кількістю друзів. При цьому було дуже важливо, щоб наша експериментальна фокус-група не була пов'язана з кіно. У результаті абсолютно всім сподобалась наша робота, і ми отримали дуже теплі відгуки", – додав він.

Актори комедії "Весілля не буде!":

  • Юрґен Фоґель
  • Інка Фрідріх
  • Ліза-Марі Королл
  • Гайнер Лаутербах
  • Гільмі Сьозер
  • Наталія Авелон
  • Матіас Бундшух та ін.