Обирайте стрічку в матеріалі 24 Каналу та насолоджуйтесь незабутнім вечором із коханою людиною, який запам'ятається надовго.

Рекомендуємо Життя – це гра: 5 фільмів про наслідки, до яких призводить азарт

Серіали, які ідеально підійдуть для перегляду удвох

"Нормальні люди"

Коннелл, старшокласник та одна з найбільш відомих постатей у школі, відзначається як зірка місцевої футбольної команди. Маріанна, навпаки, являє собою тиху та сором'язливу ученицю. Життя підлітків з різних соціальних груп несподівано переплітається, проте через помилку, вчинену Коннеллом незадовго до випускного вечора, їх чекає складний розрив. Згодом доля пропонує їм новий шанс, а потім іще один – чи вдасться їм знайти щастя разом?

"Нормальні люди": дивіться онлайн трейлер серіалу

"Помаранчевий – хіт сезону"

Пайпер Чепмен виросла в щасливій сім'ї, маючи успішне життя: наречений, затишний будинок, фінансова стабільність і великі плани. Проте, в один прекрасний день через помилки минулого Пайпер опинилася за ґратами жіночої в'язниці.

Тут панують жорстокі обряди, і дружба не є загальноприйнятою. Попри всі труднощі, Пайпер знову зустрічає Алекс, через якого вона опинилася за ґратами.

"Помаранчевий – хіт сезону": дивіться онлайн трейлер серіалу

"Статеве виховання"

16-річний юнак живе разом із мамою, яка є відомим фахівцем із сексології та психології стосунків. Але всупереч цьому, Отіс сором'язливий і незграбний підліток.

Незабаром він розуміє, що для того, щоб навчати старшокласників стосунків, йому самому необов'язково займатися сексом. І разом зі своєю новою знайомою Мейв він починає шкільний бізнес – тепер Отіс консультує однокласників за гроші з питань сексу і психології підлітків.

"Статеве виховання": дивіться онлайн трейлер серіалу

"Одержимість"

Головний герой цього сюжету — успішний лондонський хірург, якому усі довіряють. Цей чоловік також може пишатися своєю роллю як добрий батько і чоловік.

Однак його ідеальне відчуття про себе зазнає випробувань, коли він втягується в роман з нареченою власного сина.

"Одержимість": дивіться онлайн трейлер серіалу

"Фальшивий профіль"

Головна героїня серіалу, Каміла, знаходить свого чарівного принца через додаток для знайомств. Їхні стосунки розкриваються захопливо та емоційно, але коли дівчина вирішує організувати для нього сюрприз, ідилія перетворюється на суцільні проблеми.

"Фальшивий профіль": дивіться онлайн трейлер серіалу