Дівчина опублікувала відео, в якому відкрила таємницю, що вже перебуває на пізніх стадіях вагітності. Слід відзначити, що протягом тривалого часу вона приховувала своє цікаве положення. Дізнайтесь в матеріалі, що ще сказала Вікторія про свій особливий період.

Дивіться також 5 культових фільмів, які змотивують почати новий рік з чистого аркуша

Вікторія Варлей стане мамою вперше

Українська акторка зізналась, що протягом вагітності набрала 20 кілограмів, тож її фігура уже не така струнка, як це було раніше, утім, це не зрівняється з відчуттям щастя, яке зараз переповнює Вікторію. Ймовірно, незабаром дівчина уже зустрінеться зі своїм малюком, стать якого вона наразі тримає в секреті.

Це мої улюблені Reels за 2023 рік. Спасибі всім підписникам, хто весь цей час не помічав мої +20 кг. Ви найкращі,
– підписала ролик Вікторія.

Підписники одразу відреагували на щасливу новину та привітали акторку. Ось, що вони написали:

  • "А всі казали: "Скільки можна бути самою?" Просто не було тієї людини поруч, з'явився той, на кого так довго чекала – тепер життя щасливе. І байдуже, коли те щастя прийшло, бо на все свій час."
  • "Як приємно побачити гарні новини, щиро рада за вас!"
  • "Вітаю від щирого серця, я навіть не здогадалась би."
  • "Яке відео!! До мурах просто!"
  • "Вау! Вітаю! Оце ви конспіратор!"
  • "Прекрасно виглядаєте, як завжди! Я помітила зміни вашого стану три місяці тому."

Вікторія Варлей: що відомо про українську акторку

Актриса, відома своєю роллю у фільмі "Суперкопи", Вікторія Варлей, була учасницею шоу "Холостяк", де головним героєм був Алекс Топольський. Утім, на порозі фіналу дівчина самостійно прийняла рішення залишити проєкт. Також відомо, що раніше у Вікторії були романтичні зв'язки з українським актором Тарасом Цимбалюком.

Вона вирушила до США, де зустріла свого коханого, на ім'я Петро. Він дещо старший за Вікторію, і в нього є діти від попереднього шлюбу. Однак це не заважає їм бути неймовірно щасливими разом. Пара одружилась та зовсім скоро стануть батьками.