Як розповіла Віталіна, Галина перестала для неї існувати після того, як з'явилася на червоній доріжці фестивалю Михалкова в Росії. Водночас акторка наголосила, що не засуджує колегу, адже це був її свідомий вибір.

Цікаво Я не розв'яжу проблему двох країн, – зрадниця Безрук порушила мовчанку про війну в Україні

Віталіна Біблів розповіла про спілкування з Галиною Безрук

Знаменитість поділилася, що хоч вони зі зрадницею спілкувалися, й Віталіна знає деякі причини, через які Галина мовчить про війну, вона все одно вирішила викреслити зрадницю зі свого життя. Біблів зробила це після появи Безрук на червоній доріжці фестивалю Михалкова.

Коли вона з'явилася у Михалкова на червоній доріжці, я перестала її захищати. Ця людина просто перестала існувати для мене. Вона зробила свій вибір. Вона там. Вона обрала свою Батьківщину. Це її вибір,
– зазначила актриса.

Віталіна зізналася, що їй боляче та образливо через вчинок Галини, втім вона її не засуджує.

"Хто я така, щоб засуджувати. Я не хочу озвучувати ту інформацію, яку людина мені довірила в перші дні війни. Може, є якісь причини й ми потім дізнаємося. Але я не хочу її зараз засуджувати. Вихід завжди є. Чи боляче мені? Дуже боляче. Образливо? Всім образливо. У нас колектив дуже переживав з цього приводу. Але ми залишилися у своєму човні і пливемо своєю територією", – розповіла акторка.

Інтерв'ю з Віталіною Біблів: дивіться відео онлайн

Галина Безрук та її громадянська позиція

  • Галина стала помітною фігурою в українській кіноіндустрії. Своїми ролями вона захопила глядачів у низці кінострічок, зокрема у серіалах "Жіночий лікар", "Останній москаль", "Слуга народу", "Будиночок на щастя" та багатьох інших.
  • У 2015 році українська акторка та російський бізнесмен Артем Алексєєв одружилися. Відтоді подружжя разом із донькою Василиною обрали Росію своїм домом.
  • Галина тривалий час утримувалася від будь-яких коментарів щодо війни в Україні.
  • Зрештою актриса припинила мовчання, заявивши, що віддає перевагу "сім’ї, а не Батьківщині".
  • Наталка Денисенко розповідала, що у приватній розмові зрадниця заявила, що не висловлюється про повномасштабне вторгнення, оскільки не хоче, щоб її ув'язнили на 15 років.