У інтерв'ю пропагандистському виданню "СтарХіт", Безрук назвала війну проблемою двох країн. Вона стверджує, що її слова ні на що не вплинуть та нічого не змінять, тому вона обрала мовчання.

Дивіться також Обличчя Саранскова в серіалі СТБ мали не впізнати: його озвучував інший український актор

Галина Безрук, яка зрадила Україну, вперше заговорила про війну

Актриса також заявила, що не має бажання повертатися до України та спілкується лише зі своїми батьками, які проживають у Києві. Вона зазначила, що вони підтримують її.

Вони чудово розуміють, що я своїми маленькими жіночими руками не розв’яжу проблему двох країн. Тож конфліктів у нас немає. Однак багато колег з України від мене відвернулися,
– сказала акторка.

Нагадаємо, свідомі українці хейтять акторку та досі називають її зрадницею. Галина Безрук заявила, що "ті прокльони, які її шлють", вона вже навіть не читає. До того ж Новий канал все-таки випустив четвертий сезон серіалу "Будиночок на щастя" з Галиною Безрук.

У який фільмах зіграла Галина Безрук

34-річна українська акторка зіграла у багатьох українських серіалах: "Жіночий лікар", "Останній москаль", "Слуга народу", "Будиночок на щастя", "Великі Вуйки" та інших. У 2012 році стала фіналісткою вокального шоу "Голос країни 2".