Ділимося з вами останньою історією спецпроєкту "Воля до перемоги", в якій режисер та продюсер стрічки "ЮКІ" Володимир Мула розповідає про власну історію перемоги.

Зверніть увагу! В Україні вийшла в прокат стрічка "ЮКІ" про легенд НХЛ з українським корінням

Розкажіть, будь ласка, найбільш пам’ятну історію власної перемоги у спорті? Чому саме цю історію ви пам’ятаєте найбільше з-поміж усіх та в чому особливість цієї перемоги?

Для мене історія перемоги – це створення фільму "ЮКІ". Я надихався розповідями кожного з героїв фільму. Той факт, що за ці 3 роки мені вдалося створити кіно, яким без перебільшення пишатиметься Україна, – вже надзвичайно велика перемога.

На кого з українських спортсменів ви завжди рівнялися? Розкажіть, що саме вас надихало у цій людині?

Не можу сказати, що у дитинстві мав багато кумирів серед українських спортсменів. Проте я старався слідкувати за подіями, що відбувалися у мене перед очима. Зокрема, я завжди палко вболівав за Яну Клочкову, коли вона була на гребні слави. А ще пам’ятаю, коли у 2016 році працював у якості репортера на Олімпіаді у Ріо-де-Жанейро, я дуже сильно підтримував Анну Різатдінову, яка тоді здобула "бронзу". З одного боку, я неймовірно пишався цим результатом, а з іншого – вважав, що вона гідна найвищих нагород.


Фільм "ЮКІ" вийшов в український прокат

В Україні стрічка "ЮКІ" асоціюється з гаслом "Воля до перемоги". А що для вас означає цей вислів?

Неважливо спортсмен ти чи ні, воля до перемоги – надзвичайно потрібна якість, яка круто допомагає йти по життю. Якби я не вірив, що моя ідея не викликатиме позитивних емоцій у глядачів, то здався б ще у перший рік роботи над фільмом. Проте я неймовірно сильно надихався історією та людьми, які допомагали мені працювати над проєктом. І саме ось ця воля не здаватися та йти до кінця спонукала мене завершити почату справу.

Якими якостями українці відрізняються від інших спортсменів у світі?

Українці – дуже працьовита нація, що яскраво демонструється в "ЮКІ". Завдяки нестримному бажанню перемагати та загартованості характеру, прізвища кожного з наших героїв назавжди закарбовано на Кубку Стенлі – головному трофею хокейної ліги НХЛ.

Читайте також У Києві відбулася прем'єра документального фільму про українських хокеїстів у НХЛ "Юкі"

Як вважаєте, чому, на вашу думку, варто дивитися стрічку "ЮКІ"?

На мою думку, фільм варто подивитися стільки разів, скільки дозволить бюджет. А якщо чесно, настільки патріотичних фільмів, як "ЮКІ", український глядач вже давно не бачив у прокаті. Наша стрічка – це справжній шматок позитиву наприкінці настільки складного року. А приємні емоції та неймовірні враження – саме те, що потрібно так необхідно у цей непростий час кожному з нас. Тому усіх щиро запрошую у кіно!

Не пропустіть стрічку "ЮКІ" у кінотеатрах України!

Режисер та продюсер стрічки "ЮКІ" Володимир Мула розповів захопливі історії: дивіться відео